в купе теж є розетки з поличками. реально якась завищена ціна. ми їздили в купе воно було теж таке круте, тільки на чотири людини в купе. просто потрапив новий вагон
2026-06-28 08:33:29
10
ІРИНА🍀 :
та ну нафіг за це 4к
2026-06-28 16:08:50
3
Поліна Михайлова :
Колись була урвала такі купе щось до 1000 грн 😅
2026-06-28 15:06:07
1
Lenusik :
Заплатили за двох 8 тис?
2026-06-28 09:29:18
0
Наталия Радомская 🔷 :
должен быть вай-фай
2026-06-28 18:07:46
0
JuliK051089 :
😂
2026-06-28 09:54:40
0
To see more videos from user @sonya.buno, please go to the Tikwm
homepage.