No ale przecież w vip roomach są lepsi z lepszym powołaniem sprytniejsi bardziej zaangażowani
2026-06-28 10:16:39
13
user1273718856112 :
a o kim mowa?
2026-06-28 13:56:59
4
jurekkaczmarczyk7 :
NIE CHALO ,,? 😸
2026-06-28 08:17:23
16
danska :
o kim mowa ?😳😳😳
2026-06-28 12:34:24
7
basiakaczmarczyk7 :
nieszczęsne towarzystwo,brawo dla doktora👍
2026-06-28 10:45:19
43
Zen Jaw :
słucham tego pana i nie mogę się powstrzymać od 🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-28 12:57:53
16
Anka :
odsyłam do portalu "znany lekarz" tam są opinie o lekarzach
2026-06-28 11:06:49
14
ch :
moje slowa
2026-06-28 11:25:07
4
miquelmcarewitch :
jak. oni pięknie odwracają rzeczywistość...
2026-06-28 11:46:30
8
JonnyWscieklly :
Lekarze mają wywalone na pacjentów, doznałem tego kilka razy. Oczywiście za kasę zrobią więcej, ale już na NFZ w szpitalu czy poradniach to byle się pozbyć. A nie daj Boże poproś lekarza po 23.00 w szpitalu. Zaspany i zły przyjdzie i jeszcze z mordą że po co ta panika. A pielęgniarki nie lepsze. Są oczywiście wyjątki ale dosłownie tylko dwóch lekarzy znam którzy chcieli pomóc i z empatią podeszli do pacjenta.
2026-06-28 09:09:31
17
krzysiek 135 :
kanalie
2026-06-28 10:46:51
12
grzegorz9237 :
Leczył ludzi i jeszcze wyleczył patalogie administracji .
2026-06-28 09:04:58
17
roman541 :
Ich banie są nie halo
2026-06-28 13:01:21
5
ESTILO336699 :
żałosne
2026-06-28 12:26:57
5
Zupełnie nikt :
ja się ich wstydzę i czuję obrzydzenie!!!
2026-06-28 10:04:54
10
user20200984843066 :
Racławicka pamięta fachowców
2026-06-28 10:24:26
5
kongo :
sowiety, zabugole
2026-06-28 10:03:44
8
Jewdoszka :
Brawo dla dr że miał odwagę ujawnić tą patologię i to się dzieje w każdym szpitalu, bo większości lekarzom poprzewracało się w 4 literach od kasy,
2026-06-28 13:34:49
4
wioletta5 :
maja taka sama etykę jak i politycy
2026-06-28 11:31:35
4
Bożek :
podzielam ich opinię
2026-06-28 15:54:04
0
user4607940547861 :
😳😳😳
2026-06-28 10:37:01
1
To see more videos from user @andziak28, please go to the Tikwm
homepage.