Саша :
Я памʼятаю цю базу з 1968року, коли вона тільки відкрилась.Стояли на піску маленькі будиночки, де знаходились два ліжка, тумбочка і маленький столик.Туалет в заростях, де не було де стати ногою, щоб не попасти в бомбу.Перед будиночками була одна кухня, де була газова плита з 4-ма комфорками.Отакі були умови, але з кожним роком благоустрій покращувався.Завдяки дбайливому директору, господарнику, база посіла одне з перших місць по благоустрою, комфорту, чистоті, порядку, спокою, прекрасній столовій між іншими базами.Прямий вихід до моря.Постійно там відпочивала.Тепер мої діти, внуки і правнуки туди їздять.Гарного відпочинку всім!
2026-06-28 10:27:20