@irene_kinder: Слухайте своїх дітей #тредс #threads

Ірен Вголос
Ірен Вголос
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 28 June 2026 08:37:04 GMT
109487
5299
30
210

Music

Download

Comments

bobrik262
k :
це дуже гарні питання і важливі обговорення бо насправді багато батьків не звертають на це належну увагу, мені цікаво на що я маю звертати коли дорослішають хлопці, бо я як мати двох синів можливо щось не знаю, а з їх батьком моїм колишнім на жаль не спілкуємося.
2026-06-28 09:33:38
142
persyk.5
persyk.5 :
не знаю тому питаю якщо у мене є "вуса" але вони є і у інших не помітні і в мене також не дуже помітні(світлі)– це нормально?
2026-06-28 13:26:03
7
annatoretska
annatoretska :
В мене те саме. Плюс проблеми зі шлунком. Дякую, батьки…
2026-06-28 12:58:41
13
szew4uky
Yuliia Titor :
Це жесть. Я своїй дитині здаю купу аналізів два рази в рік , щоб впевнитись чи все ок
2026-06-28 13:53:33
2
tanya_xx36
Танюша🥥 :
у мене взагалі літом місячні ідуть два рази на місяць а в обичні місяця один раз на місяць
2026-06-28 09:25:49
11
hiberrie
Maria Berry :
Ой так… те саме
2026-06-28 11:50:22
0
valery_ankitana4
Valery Ankitana 🇺🇦 :
В мене ПМОС (СПКЯ) мені гінекологи казали 2 речі - «ти ніколи не зможеш завагітніти сама» і «коли народиш все пройде». Спойлер, я завагітніла без ЕКО (овуляція була на 41 день циклу) і після вагітності нічого на ліпше не змінилось, були кісти і 55 на 65 мм.
2026-06-28 10:16:50
10
maria1_1_9
🖤GattoNero🤍 :
Це дуже прикро. Мені позастило, в мене немає проблем із жіночим здоров'ям, але в мене колись так боліли зуби, що боліли і очі, і вуха, я плакала ночами і днями, і досі не розумію, чому ми пішли до лікаря дише через пів року! Не уявляю щоб мої діти плакали від болю, а я чекала пів року. Для уточгення: ми не мали проблем із фінансами чи доступом до якісних медичних послуг
2026-06-28 09:17:21
10
.katerina.kat
Katerina :
Підкажіть, будь ласка, а як безпечно видаляти дитині волосся на тілі? З ногами та пахвами розумію, а от з руками що робити, щоб потім не стало гірше? Сама світленька, тому ніколи не комплесувала, а донька з темним волоссям в 10років, починає питати чи норма це. Звісно пояснюю все, і поки приймає, але ж що робити, щоб не почала таки комплексувати? Допоможіть порадами
2026-06-28 10:22:34
1
allakudinova40
Allusia Angel WINGS :
Стосовно акне в мене комплексів не було в мене до цих ,пір акне і комедони. Чистка , обличчя будь,яка потипоказана. Деякі ліки теж. Перед критичними ,днями сильніше оприщує. А потім норм. Я мажу одним кремом. А за менструацію ,правда. В моє ,однокласниці так. Було ну у неї мама випивала часто-густо. То тому і ,так. Але нічого 4ро діток має.
2026-06-28 11:05:28
0
rin.ess
yes :
я вообще никогда не жаловалась на здоровье до одного момента, аж пока я на стенку не начала лезть от месячных, в итоге пожаловалась на это и ещё на несколько вещей в течении 2х лет и с каждым разом реакция становилась всё хуже и безразличнее, вплоть до того, что когда я родителям напомнила о том, что я просила записать меня на рентген по поводу сколиоза, мне сказали, что не запишут, потому что "а что ты для этого сделала?" по их мнению я должна была без направления врача начать делать какие-то упражнения для того, чтобы избавиться от него, и подобное отношение было практически со всеми моими жалобами, они никогда не воспринимаются всерьез в больнице я была пару раз в жизни, пару раз у дерматолога из-за лишая, что-то в детстве лежала, у гинеколога 2 раза и 2 раза у семейного врача сдавала кровь и мне фиксировали, что я болею для справки на учёбу (Европа привет, где прогулять нельзя вообще 🥰) вакцин у меня практически нет, только пару штук родителей заставили поставить мне в возрасте от 5 до 7 лет сейчас из-за этого я стала жутким ипохондриком, потому что Я НЕ ЗНАЮ, ЧТО СО МНОЙ, моя мечта лет с 14-15 это пройти полный чек-ап организма со всеми анализами и процедурами почему родители забивают на здоровье (как своё так и моё) а страдаю исключительно я
2026-06-28 13:48:39
0
user30831905032297
Лена :
Моїй матері теж було постать на моє здоров'я: в 12 років я за 3 місяці набрала 40кг. Єдине, що мені сказали: жри менше. А я їла раз в три - чотири дні лише фрукти і овочі і не худла.
2026-06-28 13:55:40
0
iryna9498
Цьоця зла феячка:) :
У мене в сім'ї взагалі тема про КД табу, була і є. Вже після мого заміжжя і народження дитини, щось хотіли розказувати. В мене було одне питання, альо серйозно?😂. А в класі 7 коли почалися, ми з класом ішли на практику, а я бляха не знала, що можуть початися КД як і що це. Хлопчик зі старшого класу обгорнув своєю кофтою, і сказав щоб я відпрошувалася додому у вчителя. А я ще вдома вихватила люлєй від бабки за чоловічу спортивку.
2026-06-28 14:27:35
1
cossmaje
Pani Malva :
У мене були місячні 2 рази на рік, коки допомогли, вусів не було і нема
2026-06-28 13:36:04
0
mrrras
mrrras :
Коли років в 15 у мене почало рости волосся на підборідді, шиї та грудях що зробила моя мама? Розповіла про це своїм подругам, і всі колективно вирішили що "почне вести статеве життя - пройде")))) а ще при кожній зустрічі просили показати і охкали яка біда бідося) До лікаря я потрапила вже коли з'явилися власні кошти. Аналізи, ендокринологи, гінекологи, більше 15 курсів лазерної епіляції, 4 курси електроепіляції, і я все ще його не позбулася....
2026-06-28 14:16:18
0
midnight.art.maker
Midnight Maker :
Моя мама колись була ще тим редфлегом, але я потроху почала розгрібати все сама. Терапія, лікарі, тощо. Мама спершу критикувала, мол "Іди ще свому психіатру на маму пожалійся". Але потім коли мені понаставляли купу діагнозів, коли я почала це серйозно розгрібати - вона включилась. І сталося диво, так вона не стала ідеальною, але з тим, що було то нема навіть що рівняти. Вона теж зараз в терапії, лікується, я рада, шо капєц. Ми почали більше говорити, вона почала більше слухати і чути мене. Ми навіть якось втіху від братів пили разом ввечері😅. Мені дуже приємно дивитись на неї зараз. Жінка розцвіла. Вона ще ніколи такою гарною не була як зараз.
2026-06-28 13:26:14
1
lori_ua
Лорі :
Добре що моя мама переживала щодо цього. проблем насправді не було таких як тут описують. Не регулярні місячні на початку(місяць є місяць немає) не болючі, також почала сильно трудитися, хоча цього не помічала. Обидва виявилися нормальним етапом розвитку. Щодо першого прописали деякі гормональні препарати щоб врегулювати цикл. Щодо другого лікар лише сказав мамі заспокоїтися і що тіло це так проявляється ріст дитини.
2026-06-28 14:43:45
0
kuzmenko_yaroslava96
kuzmenko_yaroslava96 :
Дякую мамо, що коли в мене в 15 років не було місячних 3 місяці(я мовчала так довго) вона відразу відвезла мене до лікаря, фолікулярна кіста
2026-06-28 13:45:13
0
kim.lliam
настечка :
у 14 років за результатами узд місячних сказали не чекати ще близько року, бо матка повільно розвивається через діабет. гінеколог вирішила що вона знає краще лікаря узд та назначила гормони. результат? жах, затримки по 5-7 місяців, інші гінекологи проблем не бачать. цього року записалась до приватної клініки та руки цілую своїй лікарю. все налагодилось більш менш за пів року. шукайте обов'язково гарного лікаря, бо 5 років я цього зробити не могла
2026-06-28 10:51:37
0
reikaisan
reikaisan :
@reikaisan: СПКЯ оказывается может быть и тогда когда первые месячные приходят в 10 лет и цикл регулярный 30-35 дней. В зависимости от места жительства: у девочек с юга начинаются в 9-11, кто в более холодной местности живёт - в 13-15. На УЗИ в зависимости от дня цикла определяли как норму, мультифолликулярные яичники, хотите беременеть тогда будем что-то делать, если ничего не беспокоит то все ок. Гинекология - мрак. Ту же эрозию считают нормой но до определенного возраста, если до этого момента не происходит формирование типичного эпителия то предлагают разные методы прижигания, в случае если такой метод вам не подходит то регулярно сдавать цитологию потому что это состояние способствует присоединению разных инфекций. Если же углубиться в целом в медицину то большинство болезней и их течение изучались только у мужчин. Женщин в учёт не брали потому что никому в голову не пришло что у одного вида но у разных полов жалобы и результаты тестов могут отличаться но указывать на одно и то же состояние. А болезни и симптомы у обоих полов протекают по разному как раз из-за гормонов. Когда узнала все эти вещи то стало невесело, при том что я медик и верила в нашу медицину🥲
2026-06-28 10:09:32
1
vita_tkachuk_
Vitaminchik :
😍😍😍
2026-06-28 10:11:44
0
To see more videos from user @irene_kinder, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About