Masz piekarnik, dokupiłeś termoobieg żeby wysmażyć się równo 😁😁
2026-06-28 18:51:29
82
Dżela :
I teraz masz piekarnik z termoobiegiem 😁
2026-06-28 18:02:26
76
Patryk :
Masz piekarnik z termoobiegiem teraz
2026-06-28 13:43:31
191
Gradziu :
piekanik z termoobiegiem XD
2026-06-28 18:43:04
58
Sylwia :
właśnie leżę na poddaszu przy wiatraku 😂😂 czuje się jak w piekarniku z termoobiegiem haha 😂😂 zero powiewu zimna
2026-06-28 17:53:57
19
Arniśka :
I masz piekarnik z termoobiegiem 😁🤣
2026-06-28 19:21:54
11
Pyśka💍 :
i dochodzisz do momentu gdzie zaczyna wiać ciepłym powietrzem
2026-06-28 20:01:29
6
Fabian Wiszniewski :
i teraz masz piekarnik z termoobiegiem 🤣🤣
2026-06-28 13:44:29
43
borowka :
powiew z suszarki do włosów ✨
2026-06-28 17:39:37
47
bialarasa :
w lato wolę spać w ciężarówce niż w domu bo tam mam klimę😅
2026-06-28 19:12:22
9
Quiestus :
Tak, wydałem 2k. Ale wydałem to 4 lata temu i już dawno uznałem że to genialny wydatek. Teraz siedzę w mieszkaniu skierowanym na południe i mam przyjemne 21-22 stopnie
2026-06-28 17:52:15
17
Rafał Ćwiąkała :
Jest tak gorąco, że ja używam farelki, aby się obchodzić 😁
2026-06-28 15:39:29
16
Fe_Lek :
Piekarnik z termoobiegiem 😅
2026-06-28 19:49:35
2
abi31abi :
moj to juz zamienił s w grzejnik 🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵
2026-06-28 19:24:32
13
Eva Young :
jak pojedziesz autem bez klimy z otwartymi oknami to jak w airfrajerze, polecam chyba
2026-06-28 18:42:47
3
✨🩷お姫様ねこちゃん~!😺👑🩷✨ :
38° mi dzisiaj wiatrak nawet mało pomagał.. teraz jest 32° nadal jak w piekle..
2026-06-28 18:59:58
5
Victoria Jason 🦇🔮🪬🧿 :
Jestem z siebie dumna bo od 2 lat nie używałam wiatraka . Przyzwyczajam się do tego że i tak będę w piekle więc ,Ochładza mnie moje zimne serce😁
2026-06-28 13:50:19
3
匚尺丹乙ㄚ 工れ ㄥ口∨モ :
Ja mam wiatrak w domu i nic nie daje w ogóle tak jak było gorąco tak i jest
2026-06-28 18:27:30
0
mrcls :
pierwszy
2026-06-28 13:42:01
5
BasiaT :
Ja jestem w patowym położeniu bo mam w mieszkaniu 2 klimy i wiatrak, a nie mogę ich użyć bo od zmiennego nawiewu bolą mnie później stawy, niby jeszcze młoda a jednak już stara 🤣
2026-06-28 19:03:20
3
nano_ :
właśnie leżę i zdrowieje chore zatoki + gorączka xddd zawsze to samo na początku uplalnycb dni
2026-06-28 19:17:38
1
ㅤ :
Kupujcie takie z metalowymi łoptakami, moze i drozsze ale od upału sie nie prostuja i dmuchaja 2x mocniej. Ja za swoj dałem 120zł i kurde całe mieszkanie na 2 z 3 trubow wywiewa.
2026-06-28 18:50:22
0
LysyOsiek :
czy tak lepiej jak w Gołębiewskim 😁
2026-06-28 18:27:55
4
anu_tm :
wiatrak działa tylko trzeba się pocić , woda zmieniając stan skupienia zabiera energię z ciała w formie ciepła stąd uczucie chłodu ale temperatury w pokoju nie zmniejszy
2026-06-28 18:41:58
4
creepyFam :
Kup ten podłogowy lepiej daje
2026-06-28 19:19:57
2
To see more videos from user @rvdzina, please go to the Tikwm
homepage.