W Zakopanem jest dużo badziewia, niestety stwierdzam to jako mieszkaniec, ale wszędzie gdzie rządzą pieniądze jest...- no właśnie, to, co widać 😔
Ale powiem, że jest też sporo miejsc, które zachowały swój klimat i gdzie przeciętny turysta nie dociera...
P.S. Salamandra i nocleg tam był jednym z lepszych wyborów na nocleg z pięknym widokiem 😊
2026-06-28 16:26:48
0
Anna Ołdak :
Byłam. Pięknie...ale nie było wówczas tyle betonu.
2026-06-28 16:28:48
0
Klaudia Szymczyna :
okropnie
2026-06-28 16:04:58
0
danutagrazynagut :
🥰🥰🥰slicznie
2026-06-28 15:24:35
0
lukfrann :
kiedy wejdziesz na jakiś szczyt?
2026-06-28 15:25:30
0
niunia :
beznadzieja
2026-06-28 15:46:58
0
xSzczur [AL] :
p
2026-06-28 15:23:59
0
pretty :
Mamałygi, jak mi się to podoba 😊
2026-06-28 15:41:23
0
Monia :
masakra jakas !
2026-06-28 15:23:40
0
Fran :
u nas To w ogóle Bajka
2026-06-28 15:33:51
0
jabajka :
a potem że ocieplenie klimatu jak wszędzie betonowa zrobią to i skwar niemilosierny
2026-06-28 15:41:25
0
k28emka :
Tu się zgadzam nie ma większej radości i motywacji gdy użyje własnych sił polecam spacery😊
2026-06-28 15:28:22
0
alastarm_ :
tak jest wlasnie
2026-06-28 15:28:37
0
To see more videos from user @bartweska, please go to the Tikwm
homepage.