E prea scumpă și e mică și nici nu vreau să iau ca nu sunt fana ei
2026-06-28 16:13:04
2
iulycandy.13 :
este și în Moldova?😍
2026-06-28 15:59:38
6
gabrielagrigoras28 :
Și ăla cat costă? 50 de euro ?
2026-06-28 16:02:19
3
daniela :
cât 50 lei costa😁
2026-06-28 17:08:51
1
just.inaaa :
Susțin creatori mici ✨
2026-06-28 15:59:42
5
☆iuly_my_life☆ :
E cea mai buna înghețată pe care am gustat o 💕
2026-06-28 16:20:55
5
Irina :
Am căutat- o dar nu am găsit-o 😳😏
2026-06-28 15:57:50
0
✝️Никита 🏊🏽♀️♋ :
uitete la postarea lui Emilian Crețu
2026-06-28 15:55:36
7
☆iuly_my_life☆ :
Da o am❤️
2026-06-28 16:20:20
2
ℛ𝒜ℳ𝒪𝒩𝒜. :
Te iubesc sunt fana taaaa de aniii !!! Te susțin !!! În continuareee girllll îmi poți răspunde🥹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍❤️❤️🤍🤍❤️🤍❤️🤍🤍❤️🤍🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️❤️
2026-06-28 15:58:41
2
🍓🧁Adelina🧁🍓 :
2026-06-28 15:57:33
4
ddely.05 :
e
2026-06-28 16:03:21
0
💕Alisa💕 :
E foarte bună!!
2026-06-28 15:59:38
1
Denisa Pal :
înghețată cu gust de sirioja si iphone 6😏😳❤️
2026-06-28 20:15:35
1
To see more videos from user @iulianaberegoi, please go to the Tikwm
homepage.