S a terminat contractul de închiriere la vila aia 😂
2026-06-28 18:00:32
241
Maria Ursulescu :
Realizați ca a glumit,nu?
2026-06-28 18:51:29
35
Calin😜 :
Era mai mare baia din snagov decat tot apartamentu
2026-06-28 18:52:15
84
Andreea🦦 :
garsonieră NU înseamnă apartament. :))))
2026-06-28 18:38:30
47
Petrutzzz💙 :
Ieeesiii maa ca e mare pamflet😂😂😂
2026-06-28 17:49:23
97
deeutzz :
Mă simt ca la o prezentare de-a lui Trâmbițașu😅
2026-06-28 18:14:37
78
NJ×YANIS 🦅 :
Bă nu mai dați hate e alegerea lui ce face ,e viața lui și nu trebuie să vă băgați voi !
2026-06-28 18:02:49
16
🄲🅁🄸🅂 🄽🄸🄲🄾🄻 :
urat apartament pt Cale Victoriei
2026-06-28 19:28:36
6
Ariana Ferenczi :
de ce nul cred??😅
2026-06-28 17:46:33
47
mchmichel :
bucataria a fost proiectata pt nanismi?
2026-06-28 18:24:47
39
bso Mihai :
cred ca e o gluma
2026-06-28 18:14:21
9
74.mmarii :
cum de nu si dau seama unii ca e vid la misto
2026-06-28 19:37:35
9
Olimp :
Bisoi pe fy
2026-06-28 17:47:32
12
dima_marius_2002 :
Succes, Bisoi ! Orice drum pe care îl vei alege în viață va avea momente de bucurie și fericire, dar și încercări. Așa este viața. Nu te lăsa influențat de părerile altora și rămâi mereu tu însuți, pentru că asta te face special. Iar gura lumii nu o vei putea opri niciodată
2026-06-28 18:31:06
5
a :
Pov: vrei să zici ca ești primul în comentarii dar apare jumătate de România
2026-06-28 17:44:21
12
thebestaccount47 :
Ce a ajuns saracu
2026-06-28 18:04:10
9
yazminalexandra99 :
Nu se prinde nimeni ca e marketing ? Și ca urmează ceva ?…
2026-06-28 19:40:39
9
Cosmin :
Ai ajuns rău😭
2026-06-28 18:19:18
6
Tudor Avram :
Casoleta ?
2026-06-28 18:16:02
13
Emanuel_Ionut.18 :
Lai cumparat sau tot in chirie ?
2026-06-28 17:50:28
5
To see more videos from user @bisoipetrut, please go to the Tikwm
homepage.