That was expensive seven dollars for a bag of chips and $18 for hotdogs 😳
2026-08-19 02:47:26
1
heyemmy :
We do the same thing! We live 5 mins away and just go and get dinner and leave lol
2026-08-19 02:41:30
3
Chrissy :
Wait when did they add that part to sixflags?
2026-08-19 22:30:28
1
Jeannette :
Okay so I live 10 mins away and had no idea about this and we have passes 😑
2026-09-04 13:05:08
2
Jephaface :
Waitttt I have the season pass and haven’t gone to the Safari yet, how’s the pulled pork Mac and cheese?
2026-08-18 21:28:20
2
allthatglittersinprimary :
Many years ago, we had the very old 2 meal plan with a snack. We would get our lunch while we were there and redeem the snack and second meal and take it home for dinner!
2026-08-19 14:47:44
3
JessePikeSuperHuman :
The meal plans are so affordable and there’s a sale rn before Labor Day
2026-08-19 00:30:40
2
Mellissa | SAHM OF 3 :
Love this
2026-08-18 12:23:38
3
Dawn V :
We do this often. We down 537 ten minutes. Love being so close
2026-08-18 16:30:03
2
GoddessVanessaK :
Looks like fun never been to six flags
2026-08-22 23:39:17
1
To see more videos from user @juustinney, please go to the Tikwm
homepage.