mau ngeluh cape gawe
tapi ditempat gawe,
1% Gawe, 50% Scroll Tiktok, 40% Ngopi, 9% Mundar Mandir Teu Puguh.
2026-09-10 04:06:11
1
RAMDAN.01 :
nyaa a tapi kan 12 jam gawe na libur na sabulan 2× cba
2026-09-08 12:46:24
2
Niff :
sarua
2026-09-09 09:08:12
1
HERNAWAN17 :
aslina.gawe sakadaek da bos nageu eweh di pabrik. sagala nanaon di cekel kunu gawe. bos mah teu nyaho nananon nu penting aman😂
2026-09-10 00:34:00
1
nugrahaeko :
huuh tapi mental kudu kuat🤣 kajeun capek gawe istirahat tuliy beak gawe tuluy balik[Tertawa sampai menangis]
2026-09-10 04:35:48
1
EN X ZO :
komo abdi 30% skrol, 65% ngopi, 5% gagawe 😁
2026-09-09 06:06:23
2
𝖉𝖔𝖓'𝖙𝖋𝖚𝖈𝖐𝖎𝖓𝖌𝖉𝖎𝖊 :
100% neangan tungtung tiktok
2026-09-09 05:16:35
1
Ais_Shooter :
meni passs pisan 😳
2026-09-09 02:01:36
1
ℳ𝒶𝓈 𝒜𝒹𝓊𝓁 :
asli naang bener eta teh euy 😂😂
2026-09-09 23:40:20
1
أحمد تَقِين :
Menyalaa tim pangkas rambutttt🔥😎🥰
2026-09-09 02:07:55
1
HH Idikk :
aing pisan🥲😭😭😭
2026-09-09 09:05:52
1
Baskara :
scrol TT :70%
gawe 20%
nyantai 10% 😁
2026-09-09 04:50:08
1
Power_F :
asi tempat damel abdi pisan iye mah😁
2026-09-09 12:08:24
1
Aplin#29 :
tapi da hh min kadang mah sare🤭
2026-09-09 01:00:36
1
REN. 🐊🐊🐊 :
me 30%gawe 10%sare 30%ngopi 30% scroll tiktok maen game chat wa ngobrol jeng bosna lalagaan jeng nu di garawena dahar sasebehna gajihan tiap mingguna libur sadaekna sareng sajaban na jam gawena 11 jam😁
2026-09-09 05:01:20
1
XIAN JING :
anu bener bener gawe Ngan 2 jam... sesana ngobrol teu puguh. 😂😂
2026-09-09 08:09:13
1
egiiw :
harerey jng gajih gajihna
2026-09-09 14:37:47
1
Ade Sinta :
nikmati ajah dulu bro
2026-09-09 16:27:49
1
135cc👑 :
itu masih mending bos coba saya
kerja 20% rebahan 60% ngopi 15% pulang 5%😭😂
2026-09-09 08:51:32
1
yasudahlah :
10% gawe 60% scroll tiktok 30% sare kumaha atuh,,lamun shif malem 5% gawe 95% sare
2026-09-09 04:20:01
1
OLEℝ𝔼𝕙𝔸𝕟123 :
pasti gwe di toko da
2026-09-09 02:46:15
1
botol kecap :
Ari urng MH 20%gawe 20%scrol titok sesana ngaringkuk
2026-09-08 18:37:19
2
Akbar Kun :
vt na alus arek di jien sw, tapi sien di tingali ku bos ah😂
2026-09-09 04:12:08
1
Juned :
ulah poho mang 40% na sare sekalian nungguan barang datang😂
2026-09-09 04:05:09
1
To see more videos from user @kakangprabu.official, please go to the Tikwm
homepage.