@kakangprabu.official: #kakangprabu #storysunda #storywhatsapp #katakatasunda #fyp

Kakang Prabu⚡
Kakang Prabu⚡
Open In TikTok:
Region: ID
Monday 07 September 2026 08:32:12 GMT
183783
9440
83
1311

Music

Download

Comments

sendyfrhn
f🔥✨ :
heeh si ngenah ngan kurang ngenah tina gajih na😭
2026-09-09 07:04:07
19
abijanuarsyah
Abbi Januarsyah :
mau ngeluh cape gawe tapi ditempat gawe, 1% Gawe, 50% Scroll Tiktok, 40% Ngopi, 9% Mundar Mandir Teu Puguh.
2026-09-10 04:06:11
1
ramdan.808
RAMDAN.01 :
nyaa a tapi kan 12 jam gawe na libur na sabulan 2× cba
2026-09-08 12:46:24
2
niff438
Niff :
sarua
2026-09-09 09:08:12
1
hernawan543
HERNAWAN17 :
aslina.gawe sakadaek da bos nageu eweh di pabrik. sagala nanaon di cekel kunu gawe. bos mah teu nyaho nananon nu penting aman😂
2026-09-10 00:34:00
1
ekonugraha881
nugrahaeko :
huuh tapi mental kudu kuat🤣 kajeun capek gawe istirahat tuliy beak gawe tuluy balik[Tertawa sampai menangis]
2026-09-10 04:35:48
1
enxzo100
EN X ZO :
komo abdi 30% skrol, 65% ngopi, 5% gagawe 😁
2026-09-09 06:06:23
2
agusfaj4r
𝖉𝖔𝖓'𝖙𝖋𝖚𝖈𝖐𝖎𝖓𝖌𝖉𝖎𝖊 :
100% neangan tungtung tiktok
2026-09-09 05:16:35
1
antariksa_13
Ais_Shooter :
meni passs pisan 😳
2026-09-09 02:01:36
1
dulhalim30
ℳ𝒶𝓈 𝒜𝒹𝓊𝓁 :
asli naang bener eta teh euy 😂😂
2026-09-09 23:40:20
1
ahmad.taqin7
أحمد تَقِين :
Menyalaa tim pangkas rambutttt🔥😎🥰
2026-09-09 02:07:55
1
hhidik0
HH Idikk :
aing pisan🥲😭😭😭
2026-09-09 09:05:52
1
owneratrais
Baskara :
scrol TT :70% gawe 20% nyantai 10% 😁
2026-09-09 04:50:08
1
.rusdan99
Power_F :
asi tempat damel abdi pisan iye mah😁
2026-09-09 12:08:24
1
caplinzkalenk
Aplin#29 :
tapi da hh min kadang mah sare🤭
2026-09-09 01:00:36
1
ndy0838
REN. 🐊🐊🐊 :
me 30%gawe 10%sare 30%ngopi 30% scroll tiktok maen game chat wa ngobrol jeng bosna lalagaan jeng nu di garawena dahar sasebehna gajihan tiap mingguna libur sadaekna sareng sajaban na jam gawena 11 jam😁
2026-09-09 05:01:20
1
xian.jing
XIAN JING :
anu bener bener gawe Ngan 2 jam... sesana ngobrol teu puguh. 😂😂
2026-09-09 08:09:13
1
mxold0214
egiiw :
harerey jng gajih gajihna
2026-09-09 14:37:47
1
ir.ade2201
Ade Sinta :
nikmati ajah dulu bro
2026-09-09 16:27:49
1
135cc7557
135cc👑 :
itu masih mending bos coba saya kerja 20% rebahan 60% ngopi 15% pulang 5%😭😂
2026-09-09 08:51:32
1
rifallleriyandi14
yasudahlah :
10% gawe 60% scroll tiktok 30% sare kumaha atuh,,lamun shif malem 5% gawe 95% sare
2026-09-09 04:20:01
1
olerehan123
OLEℝ𝔼𝕙𝔸𝕟123 :
pasti gwe di toko da
2026-09-09 02:46:15
1
opet24434
botol kecap :
Ari urng MH 20%gawe 20%scrol titok sesana ngaringkuk
2026-09-08 18:37:19
2
akbar.kun71
Akbar Kun :
vt na alus arek di jien sw, tapi sien di tingali ku bos ah😂
2026-09-09 04:12:08
1
gilakaliluuu
Juned :
ulah poho mang 40% na sare sekalian nungguan barang datang😂
2026-09-09 04:05:09
1
To see more videos from user @kakangprabu.official, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About