@leyonazubuike: 2,500 calories.. versus 2,500 calories. Same number. But what are those calories doing for YOU? Fam… if you’re not trying to JUST lose weight.. But get leaner AND stronger… you need to fuel the work. Protein to build and preserve muscle. Carbs to help you crush your workouts. Fiber and nutrients to keep you satisfied and moving. Because nobody wants to hit the gym feeling bloated, sluggish, holding water, and already looking for their next meal. The goal isn’t just to make the scale move. It’s to build a body that can MOVE. Train. Recover. PERFORM. Eat more food. Just make it REAL food. 🔒 Drop a 🔒 if you’re locking in your nutrition AND training this week. 💪🏿

Leyon Azubuike
Leyon Azubuike
Open In TikTok:
Region: US
Monday 28 September 2026 22:48:23 GMT
78403
2323
56
435

Music

Download

Comments

snachopereira0
ELDOMA :
5$ / 500$
2026-09-28 23:11:35
35
manuelbarrios1994
Mnuel 🦷 :
Wow ! Thanks sir
2026-10-14 18:36:40
0
juangarza8618
Juan Garza :
$15 vs at least $150
2026-10-01 03:48:25
0
bobbyrh1976
bobby3371976 :
eating clean changed my life lost 60 lbs just from eating real food
2026-10-14 01:52:34
0
ransomdapupper
RansomPuppy :
Now for the cost difference
2026-09-29 04:55:36
0
seemoregains
_Muller_ :
thar combo looks 🔥
2026-09-29 04:39:14
1
avery.spencer85
Avery Spencer :
For real
2026-09-30 05:33:17
0
sardar.shamsadin
Sardar shamsadin :
impossible
2026-09-29 02:26:12
0
predator69000
Hulk - Conan :
👌💯 Big respect
2026-09-29 17:15:51
2
thurm726
Thurm :
Are those bacon cheese fries yes🔥🔥🔥🔥
2026-09-29 01:21:46
0
djiin.x
D J I N - X :
Not true
2026-09-29 15:56:30
0
warrior4thelost
⚔️Warrior4thelost⚔️ :
his content: Fast Food Side (Left): Costs roughly $25.00 to $52.00 depending on the specific restaurant items ordered (such as premium burgers, specialty milkshakes, and fast-food taxes). [1, 2, 3] Real Food Side (Right): Typically averages closer to $12.00 to $15.00 per individual daily volume allotment when meal-prepped from bulk groceries.
2026-09-29 19:25:34
0
michaeldunworth0
Michael Dunworth :
“Spectacular give me 14 of them right now”
2026-09-29 01:10:45
1
lostmyaccount456
lostmyaccount456 :
Many people in the comments think the price difference is so much more but not realizing the left side is only 1 meal for the day not 3 w 1-2 snacks..
2026-09-29 03:35:06
1
uncle.ever.deadly
Uncle Ever Deadly :
still waiting for that cost vs cost
2026-10-06 12:23:28
0
adorjan.32
Tamás Adorján815 :
fake
2026-10-03 18:03:43
0
.spawlife69
le 𝑽 :
2026-09-29 14:38:33
1
kr1s703
Kr1S :
La planche fait rêver
2026-09-30 18:31:37
0
redvik1ng
RedVik1ng :
rhat chopping board is making me sooo hungry!
2026-09-29 13:17:30
0
kai.schreiber7
Kai Schreiber :
Mega 👏 und jetzt schreib Preis dran 👍 und vergiss nicht das auf den Monat hoch zu rechnen ☝️Schon klar die Linke Seite ist im Verhältnis auch nicht billig. Aber da stehen 12€ auch mal ganz schnell 35-40€ entgegen was da auf der Rechten Seite steht.... 😕
2026-09-29 16:43:26
0
js.mclaren
JS.Mclaren :
15$ vs 150$
2026-10-14 02:11:44
0
hellcat66640
Hellcat666 :
Du hast absolut recht, bleibt halt kaum was über vom Geld…..deshalb leider selten drin
2026-09-29 19:16:39
0
jbirdsells
Jesse "Jbird" Flanagan :
Would be amazing but don’t have 500 a meal
2026-09-29 20:52:33
0
gordeezy88
Jonathan Gordils :
burger and fries is only 1k calories
2026-10-07 14:47:44
0
jakeh.77
Jake :
bro is jacked!!!! 💪🏽💪🏽💪🏽
2026-09-29 01:34:11
0
To see more videos from user @leyonazubuike, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About