@lavender_rosess95: 🏜️ Arizona State Fair 2026🎡 Oct 1 - Nov 1 🤠 Trying State Fair Food 🍗🍟🍔🥓🌮🍿🥤🍦 #fyp #viralvideo #arizona #statefair #paratiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lavender_rosess
lavender_rosess
Open In TikTok:
Region: US
Friday 02 October 2026 06:04:24 GMT
310128
18875
1350
4189

Music

Download

Comments

misteragentorange
🍊 Mister Agent Orange 🍊 :
Cheaper to go to Disneyland…
2026-10-02 11:01:11
2016
7514x
yev :
she said ONLY $8 😂
2026-10-02 11:24:47
1637
edmundbalderrama
Edmund Balderrama :
corn is $.20 each at safeway
2026-10-02 10:37:42
893
ahsiuhhh
🪶✨Ahsiuhhh🫯🐾 :
I got to $73 dollars & stopped listening
2026-10-02 17:32:29
89
alanghost93
AlanGhost93 :
$119 for 1 person. Yeah im not going.
2026-10-02 19:10:06
392
carl.smith484
Carl Smith :
They wonder why nobody is going 😂😂
2026-10-02 08:01:00
2960
chente9365
chente :
Easy $500 for a family of 4
2026-10-02 11:08:20
753
user3198309837024
Asami :
7 dollars a churro 😳 and 8 dollars un elote 🫠 I better appreciate my Elotero man 👨 🫠
2026-10-02 22:54:10
25
jonathantorres27
Jonathan Torres :
$23 for a turkey leg?! 🍗 nah the fair isn’t even all that [Laugh approved][Laugh approved][Laugh approved]
2026-10-02 17:31:02
49
rexi.co.us
Rexi.Co.US :
Way too expensive
2026-10-02 15:38:33
11
maricopasunshine
Amanda Louise Aguilar :
I did a price comparison for Disneyland an the State Fair (using Google AI) and included miscellaneous prices as well as such as parking. it's the same price for two to go to Disneyland as it is for them to have an all thrills trip to the State Fair.
2026-10-04 15:39:13
2
rubenr5.0
Ruben 🇺🇸 :
No thx I’ll be going to six flags it’s cheaper
2026-10-02 17:58:04
6
jsairmex
Airmex :
thats ridiculous
2026-10-04 04:39:27
5
djbounds
KnG49er :
fair dead
2026-10-04 08:06:33
5
jordan52127
Jordan :
Only $7 for a churro?? Dawg..
2026-10-04 04:20:17
6
justapeep9675
justapeep9675 :
8 dollars for corn is a crime. A CRIME I TELL YOU!
2026-10-03 04:29:28
9
rpmariz
rpm :
Jesus Christ $$$$$ pass I'll stay home
2026-10-04 00:46:26
5
dim3antonio
Ortiz :
Where is ?
2026-10-05 07:58:17
7
delfontes1
Delfontes :
one ear of corn for only $8.... I think I'm getting too old for this stuff
2026-10-04 05:55:01
5
sgunnut
SGunNut :
not worth it...will never go again
2026-10-02 16:18:07
7
betterdad92
betterdad92 :
giving them free content/commercials . plus those prices are not even worth it…
2026-10-02 13:19:10
6
jon_jon310
Jon_Jon310 :
My whole family will be eating off that one Turkey leg smh 🤦🏾‍♂️Expensive AF
2026-10-02 10:53:43
336
akenoobey
akenoobey :
for 1.29 you can go get much a churros at ranch market
2026-10-05 03:06:13
7
jamespfoe
jamespfoe :
You got to ride 3 rides and get snacks for $171.25 😂
2026-10-02 14:54:07
7
ep8910
ep8910 :
100 for just 3 rides and food. Thanks for telling me it’s not worth it anymore
2026-10-02 22:49:34
9
To see more videos from user @lavender_rosess95, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About