بحاله ان السعر في اختلاف بسبب المورد مش دايما يلتزم بالوزن كل يوم بوزن شكل وممكن الطلبيه الواحده اكثر من وزن اعمل اي ؟
2026-10-13 09:15:51
0
(YAHYA) :
التكلفة حسب سعر البيع بعض المذاعم تبيع الحبة 48 ومطعم جنبه يبيعها ب 42 برضه تكلفه الفحم غير الشواية غير المندي .. الخ
2026-10-13 11:19:29
0
Ali Mekawy :
ممكن حضرتك توضح في فيديو كيف أوزع تكاليف المطعم الثابته علي كل منتج من المنتجات يعني مثلا ب ابيع الصوص ب ٣ ريال وب ابيع المشروب الغازي ب ٣ ريال ايضاً هل من المعقول اسقط المصاريف الثابته بالتساوي بينهم في حين الصوص يحتاج شغل كتير بالنسبه للمشروب العادي
2026-10-13 07:10:35
0
karam alyamani :
الايجارات والرواتب وماشابه مرتبط بعدد الوحدات المباعة
ومن الخطأ اضافته للتكاليف الا في حال تجاوزك لنقطة التعادل
2026-10-13 07:04:13
0
saadalzahrani3437 :
2026-10-13 10:41:15
0
To see more videos from user @mohamed.saad.f.b, please go to the Tikwm
homepage.