@applesauceandadhd: Manny and I are in LA for something ✨fun✨ but we had to go try one of these CRAZY expensive erewhon smoothies. 6/10 it tasted fineeeeee but was it really worth the price tag? I’m not sure! #erewhon #zaralarsonsmoothie #erewhonsmoothie #20dollarsmoothie #skinsmoothie

Jessica Secrest
Jessica Secrest
Open In TikTok:
Region: US
Thursday 15 October 2026 16:50:05 GMT
170711
16710
176
70

Music

Download

Comments

spicybananajello
SpicyBananaJello :
peanut butter??? that could kill someone if that is the case
2026-10-15 22:42:11
91
snobbymoose
KT :
If there isn't booze in it, it's not worth $22
2026-10-15 18:59:54
1106
kbells4
kelbells83 :
Erewhon is a scam 🤣
2026-10-15 17:42:44
65
eli.lor
Elissa :
thats such a contamination issue to taste peanut butter where it shouldn't be
2026-10-15 18:23:54
358
courtress
Courtney :
I don't even like paying $9 for a smoothie from tropical smoothie 😭
2026-10-15 17:58:24
253
user129944832765
Chloe :
Is that 20 dollars for two??
2026-10-15 16:53:17
214
livedinhairbyjen
livedinhairbyjen :
Nooooooooo what???
2026-10-16 17:29:24
0
jennlovessleep
JennLynn :
Manny's is so pretty!!! Not $22 cute but still 😂
2026-10-15 17:12:00
274
christinalaclairsolley
Christina LaClair So :
you should be getting a fresh vlender for $22. IMO
2026-10-16 01:43:17
5
bloomwoodgarden
bloomwoodgarden :
What!!!! $20 for a smoothie? Is it full of alcohol
2026-10-17 00:06:02
0
naydel
@naydel 🇮🇪 :
Not worth $22 or the allergic reaction
2026-10-15 17:25:45
28
whit_morg1031
Whitney :
I don’t care how good it is I’m not paying $22! I struggle to pay $9 at Jamba Juice 😂
2026-10-15 18:02:33
19
tr3..anna
WompWomp :
TWENTY TWO dollllarrrrssssss ?????
2026-10-15 16:52:41
87
moo.earnhardt.jr
moo :
Skin smoothie 😅
2026-10-15 17:38:47
5
cairahwillingham
GlamNailsByCee💅🏾 :
I love you get to experience fun non sense☺️😂 I still want to try those smoothies!!
2026-10-15 16:56:47
5
doublem539
Michele :
22.00 each 😳😳😳😳😳😳
2026-10-15 23:10:15
1
knotty_chimps_crochet
knotty_chimps_crochet :
Why do people even shop at that store that is clearly designed to rip you off?
2026-10-15 18:30:04
9
wyoirene24
WyoIrene24 :
Real people are not doing this.
2026-10-15 19:37:41
5
oscarjosecarrillo
OJ :
I went to Erewhon every 2 weeks for grocery
2026-10-17 06:02:08
0
janiegib70
Janie :
Why?
2026-10-15 21:22:16
2
beckyelliott419
BeckyJo_since86 :
Jess, I love you. but no smoothie is worth $22!
2026-10-15 18:37:57
3
lar.diggity.dawg
Lar :
45 dollars for two drinks ?!?!? 😳😳😳😳
2026-10-16 00:13:47
3
ericab8899
Erica :
The looks - lol
2026-10-15 21:38:57
3
anndewildt
anndewildt :
Buy a good blender make smoothies at home. I put orange juice, Greek yogurt, protein powder, chia seeds, flax seeds, kale spinach and ice. It’s delicious
2026-10-15 20:07:26
3
smurfygurl
Tera :
One for the books for sure lol
2026-10-15 22:42:39
3
To see more videos from user @applesauceandadhd, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About