@_.beleen.07._: #CapCut

Belen Pardomerino
Belen Pardomerino
Open In TikTok:
Region: ES
Tuesday 30 April 2024 15:53:33 GMT
713
27
3
2

Music

Download

Comments

jessy_08051990
JESSI _ LA CAÑA DE ESPAÑA_1990 :
😘😘❤️😘❤️❤️
2024-04-30 19:07:27
0
kokoloko505
JOSÉ 💜🥰💜 :
❤️❤️❤️❤️
2024-05-08 00:05:07
0
To see more videos from user @_.beleen.07._, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Описание  🚗❌ Два паркомісця для людей з інвалідністю біля ТРЦ у Києві зайняли водійки без відповідного права. На наше прохання перепаркувати автомобілі ми почули лише сміх і відповідь: «Ми всього на пів години». Ми викликали поліцію. Навіть після того, як правоохоронці пояснили, у чому полягає порушення, жінки так і не зрозуміли, що зробили щось неправильно. Вони були переконані, що саме до них ставляться несправедливо. Але справа не лише у штрафі чи правилах дорожнього руху. Ці місця створені для людей, яким вони дійсно необхідні: людей з інвалідністю, ветеранів, які повернулися з війни з пораненнями, тих, для кого кілька зайвих метрів можуть стати серйозною перешкодою. Найбільше засмучує навіть не сам факт порушення, а повна байдужість. Навколо проходили багато людей з інвалідністю, але це так і не змусило порушниць замислитися. Для них власний комфорт виявився важливішим за повагу до інших. ❓А як вважаєте ви? Чи нормально залишати авто на місці для людей з інвалідністю «лише на пів години»? І як, на вашу думку, можна донести людям, що повага до інших починається з простих правил? 💬 Пишіть свою думку в коментарях. Можливо, саме такі історії допоможуть комусь переосмислити свою поведінку.
Описание 🚗❌ Два паркомісця для людей з інвалідністю біля ТРЦ у Києві зайняли водійки без відповідного права. На наше прохання перепаркувати автомобілі ми почули лише сміх і відповідь: «Ми всього на пів години». Ми викликали поліцію. Навіть після того, як правоохоронці пояснили, у чому полягає порушення, жінки так і не зрозуміли, що зробили щось неправильно. Вони були переконані, що саме до них ставляться несправедливо. Але справа не лише у штрафі чи правилах дорожнього руху. Ці місця створені для людей, яким вони дійсно необхідні: людей з інвалідністю, ветеранів, які повернулися з війни з пораненнями, тих, для кого кілька зайвих метрів можуть стати серйозною перешкодою. Найбільше засмучує навіть не сам факт порушення, а повна байдужість. Навколо проходили багато людей з інвалідністю, але це так і не змусило порушниць замислитися. Для них власний комфорт виявився важливішим за повагу до інших. ❓А як вважаєте ви? Чи нормально залишати авто на місці для людей з інвалідністю «лише на пів години»? І як, на вашу думку, можна донести людям, що повага до інших починається з простих правил? 💬 Пишіть свою думку в коментарях. Можливо, саме такі історії допоможуть комусь переосмислити свою поведінку.

About