це був початок розвитку Української естради, яку заглушила російська попса...
2025-02-04 19:25:08
946
Віталій Когут :
Да був час коли біг зі школи щоб встигнути на територію "А", Анжеліка Рудницька ведуча і Юрко Юрченко із своїм хітом "Я йду", Віктор Павлік, Зевйо.
2025-02-05 07:45:29
514
Любомир Калитовський :
Ця пісня випередила свій час
2025-02-04 09:34:30
345
Roman Kharin :
А потім почали пропихувати російську естраду і знищувати українську 😒
2025-02-05 18:10:09
144
@Nik :
Це був шедевр українського шоу бізнесу в свій час
2025-02-04 20:29:45
182
Жук Руслан :
хто це пам'ятає він або вона змогло року 1983 пісня була в 90-х нашої кавалерки 🥰🥰🥰🥰
2025-02-04 20:04:07
22
Дубінченко Наталія :
я іх любила в дитинстві.
а потім вони зникли
2025-02-05 16:45:12
1
корси :
Я добре пам'ятаю Романа навчались в Івано- франківському медучилище на одному курсі ...Вічна пам'ять Роману!
2025-02-04 20:43:20
35
Іван Пилипенко :
В тий час моєї юності цей хіт був просто космос !!!💯💯💯 Ми рвали паркети на танцях були круті часи хіт був дуже популярний !!!!💯💯💯
2025-02-05 02:15:20
23
Alchemist :
На відео - "Фантом-2", аудіо - хтось інший, якийсь кавер
2025-02-04 14:31:05
14
SamNat :
Я з нею вчилася в мед училищі, а хлопець в медінституті. Це ж наш Фантом 2!!!!
2025-02-09 20:27:02
10
Olga Kravchenko :
круто. територія А
2025-02-06 06:31:51
1
Sergiy Nekoz :
Це був час коли наші маріупольскі школярі в коридорах співали ,, не жены мене,, потім воно раптом все зникло і весь єфір заполонила російська лабуда. У нас був шанс і ми його втратили.
2025-02-06 04:27:02
22
Володимир-Бахмут. :
Супер, було колись 👍👍👍🔥🔥🔥👍👍👍
2025-02-06 19:07:18
1
kurdkent :
це не її голос!!!!
2025-04-04 19:19:07
6
👑М.М. Є👑 :
два неба вгорі , два сонця вгорі, між сонцем і небом горіть дві зорі . Подвійні слова , подвоєний крок, між небом і сонцем я іду до зірок🤗. скільки часу пройшло🥰
2025-02-06 07:25:25
7
boom :
одні з найкращих. нова українська музика погана.
2025-02-04 15:36:37
10
Володимир :
Сууупер
2026-02-24 13:19:33
1
Natalia Hilko :
Памятаю♥️
2025-02-06 17:54:14
1
and art :
Нажаль Роман Матіяш, помер у 2017 році☹️.
2025-12-01 15:37:37
2
🇰🇵 :
це моя хресна
2026-03-27 15:19:26
1
jan :
Сила💪🇺🇦
2025-08-16 07:19:07
2
viktoriia_olek$andrivna :
Ностальгія. Як же гарно співають
2025-02-05 21:43:32
2
Руслан Силка :
моя молодість😉
2025-02-05 18:43:50
1
softozbor :
флешбек🥰
2025-02-06 19:04:31
1
To see more videos from user @stipuxa, please go to the Tikwm
homepage.