Дуже класна пісня в мене тато давід як думаєте скинути?🤔 Ще хотіла спитатися ви робити тільки хлопчячі імена чи жіночі теж якщо робити жіночий то зробіть Аліна а якщо тільки хлопчячі то зробіть будьласка Іллю будьласка вас дуже класні пісні🥰🥰
2025-11-08 21:06:55
1
Галина Деркач :
перший раз чую цю пісню
2025-12-11 13:26:48
1
21davvvv :
го дисс на Арев братул 🙏🏾🙏🏾
2025-07-17 21:10:52
1
Sigma Davyd :
дякую
2025-11-28 15:47:20
1
𝚍𝚊𝚟𝙸𝚍𝚒𝚔𝚜𝚜.𝚠 :
вау
2025-07-09 20:33:15
2
anya.aa🪽🤍 :
будь ласка про Марту
2025-06-16 08:57:52
0
Arina :
🥰🥰🥰
2025-10-04 15:25:00
1
flax. куль :
😳
2025-10-21 11:59:35
1
сешуля :
@h0łod
2025-10-26 03:15:31
1
a. :
@𝐋🥷🏻
2025-07-09 13:04:47
2
Daggers :
@ssaf4ce
2025-07-17 10:25:22
1
_alin.sq :
@Ukraine
2025-07-14 19:36:50
1
danetda :
@Корова на диване чё то жоско ты популярный
2025-07-04 00:40:04
2
Monster :
@теч
2025-07-31 07:11:52
0
Tamara Oleksandryvna :
🥰🥰🥰❤️
2025-08-06 05:18:45
0
Лариса Зьомша :
😳
2025-08-06 12:25:04
0
A :
@Доктор Злата пела
2025-09-22 12:03:54
0
Даня :
@fagurate
2025-08-01 20:45:34
0
miay8884 :
Го на русском не че не понял
2025-07-07 17:12:10
2
To see more videos from user @melodiyapisni, please go to the Tikwm
homepage.