@melikeyouvbkch: я сразу вспомнила лагерь ❤

L😻
L😻
Open In TikTok:
Region: BY
Friday 13 June 2025 18:38:44 GMT
59794
1423
141
856

Music

Download

Comments

standoffchikso2
культ новки :
вопрос тем кто был в лагере:вас будили под эту песню
2025-07-06 10:25:16
28
pmc_wagner111
Dimka :
помню как в лагере в первую же смену пришёл друг с которым там познакомился и под эту песню на все громкость с колонкой будил всех в 6 утра ( подъём был а 8)
2026-04-19 07:43:20
2
2013_liana
𝒮𝒶𝓁𝒾 :
отдых
2025-07-04 09:04:45
2
lipwix466
lipwix :
Вставай,с первыми лучами вставай Мир ты для меня открывай С дыханьем природы вставай,вставай Вставай,с первыми лучами вставай Целовать не забывай С дыханьем природы вставай,вставай,целовать не забывай,с дыханием вставай,вставай с первыми лучами вставай,мир ты для меня открывай, с дыханием природы вставай,вставай вставай с первыми лучами вставай, целовать не забывай,с дыханием природы вставай
2025-08-17 14:24:12
7
ewww_ppl
аариша :
Само то в 3 ночи на всю громкость
2025-08-19 08:36:52
1
elika_469
#sleyyyyyyoo :
пахнет последним бассейном в лагере и запеканкой на завтрак
2025-08-08 20:59:52
3
goodpizzatut
. :
я сестру разбудила под эту песню
2025-08-14 08:19:21
2
nouneim611
калыван :
я сразу вспомнил лагерь
2025-07-25 19:33:58
2
ogr_22
мс кисуля настоящая :
Я ЩАС ПЛАКАТЬ БУДУ😔
2025-08-11 09:53:49
1
markvasteevv
холодильник tech техно Спарк :
ох помню лагерь алый парус
2025-12-26 22:11:42
0
girl_mentos281
~mentos~ :
Это оч красиво
2025-06-13 18:49:47
3
usertendosatory443
𝘛𝘦𝘯𝘥𝘰 𝘚𝘢𝘵𝘰𝘳𝘺 443 :
Вайб лагеря✨
2025-06-13 20:36:30
3
girlin.song
vintivka.🇮🇹 :
Меня одну в лагере не будили под эту песню?
2025-07-12 09:30:00
18
yliaka.co
улька :
как называется? кто исполнитель?
2025-06-28 07:36:29
3
20lovemi12
:-) :
ЛАГЕРЬ 😭
2025-06-29 13:06:23
3
girl_mentos281
~mentos~ :
Боже как мне это нравится!!!!!
2025-06-13 18:49:30
2
liilxxs8
__?__ :
ема залетело
2026-03-04 13:42:25
0
user5230927180350
Димчански :
вайб лагеря 🥰🥰
2026-01-20 18:19:54
0
xyu_govno_pisda_salypa
user61364183725 :
мой будильник кстати
2026-04-02 17:37:27
0
user7546838377406
тема :
даааа 🥰
2026-02-04 12:56:22
0
margopnv0z8
ТГК:𝙈𝙖𝙧𝙜𝙤.𝙧𝙞𝙩.𝙠𝙖𝙨🍒 :
ассоциация лагеря
2025-07-21 18:22:42
1
l1n0k_tiktok
Aleks_Blat :
я че упоротый?
2026-03-20 04:13:22
1
lelelelelelee_
nika :
извините или я тупая , или тут что-то не так(в ответах автора)
2026-01-30 22:17:30
1
To see more videos from user @melikeyouvbkch, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine  Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм.  Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати.  Збиваю поки не охолоне!  Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗
Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм. Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати. Збиваю поки не охолоне! Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗

About