@msr2798: #كربلاء #طويريج #الهنديه #بين_الحرمين #كربلاء_مدينة_العشق_والعاشقين

مرتضى✪
مرتضى✪
Open In TikTok:
Region: IQ
Wednesday 02 July 2025 11:15:58 GMT
41279
1352
44
161

Music

Download

Comments

vli1.j
𝒏𝒐𝒐𝒓 𝒂𝒍 𝒓𝒖𝒃𝒂𝒊𝒆 :
منو جان موجود🌚
2025-07-03 11:31:17
5
_..531
زينب |𝒁𝒂𝒊𝒏𝒂𝒃💓 :
هاي اشوكت
2025-07-02 20:02:47
5
user1790481391051
زهرة التوليب :
جمال التصوير عظم الله لكم الاجر والثواب
2025-07-03 11:54:32
5
8ux101
مهداويه 🇮🇶313 :
:الله يحفظهم ولد ولايتي🥺🥰
2025-07-05 22:15:21
2
fatma.akeel6
شركه عراق كوين ✨ :
هاي لبارحه
2025-07-03 07:37:54
2
45zhw45
نستلة :
تصويري احلة
2025-07-02 19:51:44
3
1f___ak
حسوني لمحبوب :
هاي شوكت
2025-07-02 11:18:22
1
zozo_9_1
زينب بنت الساده الموسويين :
الله يحفظهم ولد ولايتي
2025-07-02 22:58:05
3
..313800
.🖤𝑨𝒍𝒊/علي :
هستوني اجيت ❤️😔
2025-07-03 20:13:39
1
user2274626958724
user2274626958724 :
عضم الله اجركم
2025-07-05 18:50:23
1
alifadel268
ثقتي باللهdyql7mkcf2vy :
مأجورين ان انشاء الله
2025-07-05 06:06:29
2
kabuss2008
الحساب مغلق لمده من الزمن. :
شوكت هاي
2025-07-03 11:35:46
1
e.r.x13
ءِݪڪصيݛۈنأﺄ ✨. :
اليوم اكون موجوده هناك
2025-07-03 08:53:23
3
gkgkw1
حمودي صادق :
موكبنه 🥲🩷
2025-07-03 21:00:32
1
noor08796
Noor :
وين صاير
2025-07-08 10:26:43
1
limwsawee
انأ لست ملاكاً انا شيطان بضمير :
مأجورين ان شاءالله بس ياموكب هذا شنو اسمه
2025-07-03 22:11:59
1
tibaa2002
أمَ وُتيِنَ 🧚🏼‍♀️ :
قرب هذا اليوم يابا عبدالله 🥺😭😭😭
2025-07-03 01:15:53
2
i_ln_p
أبـــو سلطــأن .. :
شنو اسم هاذ الموكب البيض ؟
2025-07-03 19:51:30
2
annff13
NooR Al Huda❤️ :
شنو اسم الهيئه
2025-07-02 23:30:03
1
x_e401
✨علوش ✨ :
واي موكبنه 🥰
2025-07-05 11:24:04
0
.al9426
انوار الزهراء عليها السلام AL :
😭😭😭
2025-08-12 21:04:20
1
vs_.s5
سمسمه ✨ :
♥️♥️♥️
2025-07-04 02:09:29
2
_ftim15
🪐𝒁𝑨𝑰𝑵𝑨𝑩 :
هذا الموكب مال ولد المنطقه واخوي بي موكب هيئه مجانين حب الحسين
2025-07-26 18:07:16
1
user37451401984026
كربلائيه🎀🩶 :
هاي وين محمد ابن الحنفية
2025-07-03 07:57:45
1
To see more videos from user @msr2798, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Giełda czy mieszkanie na wynajem — co historycznie dawało więcej? #reklama #XTB Weźmy przykład 50-metrowego mieszkania w Warszawie. Na koniec 2025 roku takie mieszkanie było warte około 923 tysięcy złotych, bo średnia cena ofertowa w Warszawie wynosiła około 18 tysięcy 458 zł za metr. Przy wzroście cen o około 54% przez ostatnie 5 lat wychodzi, że 5 lat wcześniej kosztowało mniej więcej 599 tysięcy. I teraz wynajem. W ostatnich latach czynsze za taki metraż w Warszawie doszły mniej więcej do 3,9–4 tysięcy złotych miesięcznie, a wcześniej były wyraźnie niższe, więc rozsądnie można przyjąć średnio około 3,4 tysiąca miesięcznie brutto przez 5 lat. Po odjęciu pustostanów, drobnych napraw, odświeżeń i kosztów utrzymania zostaje mniej więcej 2,9 tysiąca miesięcznie na czysto. To daje około 174 tysiące złotych netto przez 5 lat. Czyli mieszkanie za 599 tysięcy urosło do około 923 tysięcy i do tego dorzuciło około 174 tysiące z najmu. Razem daje to mniej więcej 1 milion 97 tysięcy złotych. A co z ETF-em? Gdybyś zamiast tego wrzucił te same 599 tysięcy w akumulujący ETF naśladujący S&P 500, to przy 5-letniej stopie zwrotu netto około 11,75% rocznie miałbyś dziś około 1 milion 44 tysiące złotych. I ważne: nie kupujesz samego indeksu, tylko ETF, który stara się go odwzorować. Czyli na takim przykładzie mieszkanie w Warszawie wychodzi trochę lepiej. Ale tylko pod warunkiem, że dobrze je wynajmiesz i masz czas żeby się takim mieszkaniem zajmować. ETF wygrywa wygodą, płynnością i tym, że nie dzwoni do Ciebie lokator w niedzielę. Z drugiej strony ETF akumulujący nie robi nam przelewu co miesiąc. Coś za coś. Materiał powstał w celach edukacyjnych. Inwestowanie jest ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie. #reklama #XTB
Giełda czy mieszkanie na wynajem — co historycznie dawało więcej? #reklama #XTB Weźmy przykład 50-metrowego mieszkania w Warszawie. Na koniec 2025 roku takie mieszkanie było warte około 923 tysięcy złotych, bo średnia cena ofertowa w Warszawie wynosiła około 18 tysięcy 458 zł za metr. Przy wzroście cen o około 54% przez ostatnie 5 lat wychodzi, że 5 lat wcześniej kosztowało mniej więcej 599 tysięcy. I teraz wynajem. W ostatnich latach czynsze za taki metraż w Warszawie doszły mniej więcej do 3,9–4 tysięcy złotych miesięcznie, a wcześniej były wyraźnie niższe, więc rozsądnie można przyjąć średnio około 3,4 tysiąca miesięcznie brutto przez 5 lat. Po odjęciu pustostanów, drobnych napraw, odświeżeń i kosztów utrzymania zostaje mniej więcej 2,9 tysiąca miesięcznie na czysto. To daje około 174 tysiące złotych netto przez 5 lat. Czyli mieszkanie za 599 tysięcy urosło do około 923 tysięcy i do tego dorzuciło około 174 tysiące z najmu. Razem daje to mniej więcej 1 milion 97 tysięcy złotych. A co z ETF-em? Gdybyś zamiast tego wrzucił te same 599 tysięcy w akumulujący ETF naśladujący S&P 500, to przy 5-letniej stopie zwrotu netto około 11,75% rocznie miałbyś dziś około 1 milion 44 tysiące złotych. I ważne: nie kupujesz samego indeksu, tylko ETF, który stara się go odwzorować. Czyli na takim przykładzie mieszkanie w Warszawie wychodzi trochę lepiej. Ale tylko pod warunkiem, że dobrze je wynajmiesz i masz czas żeby się takim mieszkaniem zajmować. ETF wygrywa wygodą, płynnością i tym, że nie dzwoni do Ciebie lokator w niedzielę. Z drugiej strony ETF akumulujący nie robi nam przelewu co miesiąc. Coś za coś. Materiał powstał w celach edukacyjnych. Inwestowanie jest ryzykowne. Inwestuj odpowiedzialnie. #reklama #XTB

About