Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@ayamjawaa: rill jir😹 #soulknightprequel #game#fyp
el ngepur😹
Open In TikTok:
Region: ID
Saturday 26 July 2025 14:17:22 GMT
9749
213
41
20
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.87MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.87MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
cara sampe imo 3hari😹😹🅥 :
2025-08-02 06:50:02
11
KimGieok :
nah coba otherworld legends skrg
2025-08-21 13:04:18
4
$ans :
can't wait for ss4
2025-08-20 12:23:04
0
??? :
udah level brapa bg?
2025-10-04 13:58:48
0
kanon Mc :
🗿game underate
2025-07-31 06:32:14
0
hebat kamu farhan :
gwe pas main di map alien ko gada rasa 🗿
2025-11-24 09:20:29
0
zeyr :
kesel aku akun lama ku udah banyak karakternya sama bintangnya hampir full semua eh akunya ilang lupa ku kaitkan ke email☹️
2025-08-23 02:24:11
0
𝐌𝟒𝐤𝐒𝐲𝐌 :
tanggal 27 update gede cik ss5
2025-11-21 06:53:28
0
Ilham nasgor goreng :
sekarang SKP ada update apa? udah 2 bulanan gk login🤭
2025-07-27 05:05:59
0
Kotak-Kuning :
class lu apa bang😁
2026-01-17 12:54:35
0
user52520867971 :
😳
2025-12-17 14:06:39
0
To see more videos from user @ayamjawaa, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
#paratiii
chồng các mom đang làm gì, lúc vợ mình hút sữa dạ? #mebimsua #mevabe #nuoiconbangsuame #hutsua #onhachamcon
- ليلةَ ١٠ مُحَرم || أسَتشهاد ابِاعبدُلله الحُسَّين 🙏🏻💔. #شيعة_الامام_علي_عليه_السلام #هُدهُد_الحُسَّين #أثَر_الكَافِل #إعادة_النشر🔄
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy