@ayamjawaa: rill jir😹 #soulknightprequel #game#fyp

el ngepur😹
el ngepur😹
Open In TikTok:
Region: ID
Saturday 26 July 2025 14:17:22 GMT
9749
213
41
20

Music

Download

Comments

hanzzsukagng
cara sampe imo 3hari😹😹🅥 :
2025-08-02 06:50:02
11
kim_siwoo51
KimGieok :
nah coba otherworld legends skrg
2025-08-21 13:04:18
4
lincolnbicada12
$ans :
can't wait for ss4
2025-08-20 12:23:04
0
wong_sul1t
??? :
udah level brapa bg?
2025-10-04 13:58:48
0
firmanmiman1
kanon Mc :
🗿game underate
2025-07-31 06:32:14
0
xyhanzzz01
hebat kamu farhan :
gwe pas main di map alien ko gada rasa 🗿
2025-11-24 09:20:29
0
zeyrforsomething
zeyr :
kesel aku akun lama ku udah banyak karakternya sama bintangnya hampir full semua eh akunya ilang lupa ku kaitkan ke email☹️
2025-08-23 02:24:11
0
m4ksym7
𝐌𝟒𝐤𝐒𝐲𝐌 :
tanggal 27 update gede cik ss5
2025-11-21 06:53:28
0
ilham.7775
Ilham nasgor goreng :
sekarang SKP ada update apa? udah 2 bulanan gk login🤭
2025-07-27 05:05:59
0
kotakkuning.725
Kotak-Kuning :
class lu apa bang😁
2026-01-17 12:54:35
0
usern73514kqyp
user52520867971 :
😳
2025-12-17 14:06:39
0
To see more videos from user @ayamjawaa, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał?  Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱  Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę.  Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk.  Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔  W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność.  Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭  Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się  #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza

About