@anaif507: ياروح روحي #خالد_عبدالرحمن #ياروح_روحي #النايف507 #خالديات_ملك_الفن #وشلون_مغليك

النايف507
النايف507
Open In TikTok:
Region: SA
Tuesday 26 August 2025 17:55:23 GMT
227860
6843
102
1042

Music

Download

Comments

34137532s1a
“” :
ذكريات اول ماتخرجت من الثانويه والليسن والسياره وادمان بو نايف 🥲❤️
2026-06-02 13:24:40
0
abo_naif55
ابراهيم ابو نايف :
فناني المفضل
2026-06-01 12:17:33
0
no_._._.1
A. :
اسم الدقة؟
2026-04-07 18:57:36
3
uiuil1i
🪩 :
اذكر ابوي بعد دوامه او اليوم الثاني من استلامه يطلعنا المخطط وبعد العشاء يشغلها من السياره ويجلس اهو وامي الله يرحمها يسمعونها مبسوطيين ،ما عاد تمر علي الاغنيه إلا اتذكر هذا المشهد الله يجعلها في الجنة
2025-08-29 23:25:16
60
solo____502
العميد 💛🖤502 :
مع انها من اخر اغانيه اتوقع ٢٠١٠؟ الا انها اكثر اغنيه حبيتها لان وقتها سن المراهقه والطيش والوناسه😂 اياان
2026-01-28 06:29:04
6
irwo2
روان. :
2025-08-28 00:41:28
81
sul.412
سَ|S :
كل ماسمعت له قلبي يوجعن 😩😩
2025-10-12 20:22:34
11
s.94man
Suliman Alfahmi :
2025-08-28 12:00:03
25
a_2025
Azam :
2025-08-29 13:58:04
0
besoxx12
besoxx🇸🇦 :
جعله بروحي ياخالد😮‍💨😞
2025-08-30 00:55:07
2
f_15s93
ِ :
ابو نايف
2026-01-25 13:41:22
1
mmss__ss
فـهـد الـشــراري :
2026-02-23 02:42:40
0
user077620733
الـودعـــــــــــــــــاني :
ملك الفن ملك التواضع خالد عبدالرحمن الودعاني
2025-08-29 15:35:01
5
zerozero8453
Zero Zero :
الله الله الله على ابو نايف
2025-08-31 21:12:16
1
abo..aleez
A :
يسلاااام
2025-08-28 09:13:18
1
.m9mc
﮼شباوي🍃 :
الصحة *
2025-08-27 21:17:03
1
dody__111
dody__111 :
ذووووووق 👌
2025-08-27 19:32:20
1
mmss__ss
فـهـد الـشــراري :
2026-02-23 02:42:36
0
nafs217
مَ ✨ :
2025-08-28 21:13:39
6
azozzz91
عبدالعزيز :
الله يابو نايف إبداع 🤩
2025-08-27 19:56:49
6
almsk08
♡︎ :
الحب خالد😔🫂
2025-08-29 10:47:37
5
rreem12_
Gh Hg :
2025-08-30 20:07:56
5
my0000you
My00👉👈00yoU :
اقوى مقدمة موسيقى على الإطلاق
2026-04-14 14:40:11
0
liloshvjs
liloshvjs :
سلامت قلبك😘
2026-04-11 19:45:45
0
user9536145791026
سلطان بن خالد :
خالد يقول تم توديع الملاعب
2025-08-29 18:31:39
0
To see more videos from user @anaif507, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

KAMERKA WŁAŚNIE URATOWAŁA MI 2000 ZŁ I 13 PUNKTÓW. I nie, nie dlatego, że coś odjebałem. Tylko dlatego, że ktoś już był gotowy wlepić mi mandat za coś, czego nie zrobiłem. W niedzielę miałem sytuację na przejeździe kolejowym. Stałem normalnie przed szlabanami i jak zawsze zostawiłem kilka metrów miejsca przed przejazdem – żeby motocyklista, rower czy ktoś inny mógł się przecisnąć. Szlabany zaczęły się podnosić, więc ruszyłem powoli do przodu. Lampki jeszcze się świeciły, więc nie wjechałem na przejazd, tylko podtoczyłem się bliżej, cały czas będąc przed torami. Dopiero kiedy sygnalizacja zgasła, normalnie przejechałem. I wtedy zaczyna się kabaret. Za mną stała Straż Ochrony Kolei, a w środku była też policja. Zatrzymują mnie i słyszę, że trzech funkcjonariuszy widziało, jak rzekomo przejechałem na czerwonym. Kara? 2000 zł i 13 punktów. Już praktycznie przesądzona. Mówię spokojnie: „Mam nagranie z kamerki.” Na początku usłyszałem tylko, że oni wiedzą, co widzieli. I teraz najlepsze... To auto mam dopiero od trzech tygodni. Kamerkę również. Niestety nie miałem jeszcze włączonego nagrywania dźwięku, więc pomyślałem: „No pięknie, będzie tylko obraz”. Na szczęście obraz wystarczył. Pokazałem nagranie. Klatka po klatce widać, że gdy światła jeszcze migały, ja nadal byłem przed przejazdem. Na tory wjechałem dopiero wtedy, gdy sygnalizacja zgasła. I nagle cała pewność siebie, paragrafy i teksty o tym, że „wszyscy widzieli”, zniknęły. „Aaa... jednak pan nie przejechał. Przepraszam. Może pan złożyć zażalenie na interwencję.” No kurwa... szkoda, że dopiero po obejrzeniu nagrania. Czyli gdybym nie miał kamerki, dostałbym 2000 zł mandatu i 13 punktów za wykroczenie, którego nie popełniłem. Dlatego wrzucam ten film nie po to, żeby jechać po wszystkich mundurowych. Wiem, że większość wykonuje swoją robotę uczciwie. Ale ta sytuacja pokazuje jedno – czasem samo słowo kierowcy nie znaczy nic. Liczy się dowód. Dlatego, jeśli jeszcze nie macie wideorejestratora, to serio – kupcie go. To nie jest gadżet. To jest świadek, który nie kłamie. A mnie tym razem uratował przed 2000 zł, 13 punktami i niesłusznym mandatem. Dzięki zwykłej kamerce. 📹🚗
KAMERKA WŁAŚNIE URATOWAŁA MI 2000 ZŁ I 13 PUNKTÓW. I nie, nie dlatego, że coś odjebałem. Tylko dlatego, że ktoś już był gotowy wlepić mi mandat za coś, czego nie zrobiłem. W niedzielę miałem sytuację na przejeździe kolejowym. Stałem normalnie przed szlabanami i jak zawsze zostawiłem kilka metrów miejsca przed przejazdem – żeby motocyklista, rower czy ktoś inny mógł się przecisnąć. Szlabany zaczęły się podnosić, więc ruszyłem powoli do przodu. Lampki jeszcze się świeciły, więc nie wjechałem na przejazd, tylko podtoczyłem się bliżej, cały czas będąc przed torami. Dopiero kiedy sygnalizacja zgasła, normalnie przejechałem. I wtedy zaczyna się kabaret. Za mną stała Straż Ochrony Kolei, a w środku była też policja. Zatrzymują mnie i słyszę, że trzech funkcjonariuszy widziało, jak rzekomo przejechałem na czerwonym. Kara? 2000 zł i 13 punktów. Już praktycznie przesądzona. Mówię spokojnie: „Mam nagranie z kamerki.” Na początku usłyszałem tylko, że oni wiedzą, co widzieli. I teraz najlepsze... To auto mam dopiero od trzech tygodni. Kamerkę również. Niestety nie miałem jeszcze włączonego nagrywania dźwięku, więc pomyślałem: „No pięknie, będzie tylko obraz”. Na szczęście obraz wystarczył. Pokazałem nagranie. Klatka po klatce widać, że gdy światła jeszcze migały, ja nadal byłem przed przejazdem. Na tory wjechałem dopiero wtedy, gdy sygnalizacja zgasła. I nagle cała pewność siebie, paragrafy i teksty o tym, że „wszyscy widzieli”, zniknęły. „Aaa... jednak pan nie przejechał. Przepraszam. Może pan złożyć zażalenie na interwencję.” No kurwa... szkoda, że dopiero po obejrzeniu nagrania. Czyli gdybym nie miał kamerki, dostałbym 2000 zł mandatu i 13 punktów za wykroczenie, którego nie popełniłem. Dlatego wrzucam ten film nie po to, żeby jechać po wszystkich mundurowych. Wiem, że większość wykonuje swoją robotę uczciwie. Ale ta sytuacja pokazuje jedno – czasem samo słowo kierowcy nie znaczy nic. Liczy się dowód. Dlatego, jeśli jeszcze nie macie wideorejestratora, to serio – kupcie go. To nie jest gadżet. To jest świadek, który nie kłamie. A mnie tym razem uratował przed 2000 zł, 13 punktami i niesłusznym mandatem. Dzięki zwykłej kamerce. 📹🚗

About