Жигулі. Будеш розбиратись в основних вузлах і зможеш багато чого сам ремонтувати
2025-11-29 05:31:34
869
Альона♡ :
Перше авто повинно бути ЖИГУЛІ😎😎😎😜😜😜
2025-11-29 11:09:08
165
Sashka :
Я думаю на першу машину саме краще підійде додж челенджер 6.4 😂😂😂😂
2025-11-29 15:24:52
102
Аня :
сенс, део сенс. ще й добре потасканий, поступово вивчиш як виглядають і називаються майже всі запчастини😅
2025-11-29 11:25:13
19
Waguri 🇺🇦 :
мужики, мені 25 років, і зрозумів одне кращі машини для 1ї покупки це авто до 10го або максимум 12го року, повірте розібравших в цих бюджетних авто, на які і запчастини не дешеві но і не дорогі, які можна дозволити так і ремонтувати як самому і на сто, це кращий вибір який можна потім продати і з досвідом брати молодішу, в самого Чері тіго т11 з часом розбираюся і їздю поки 2,5 роки, і не жалкую, є кошти на нову але бюджет і комфорт мене поки радує.P.S. не беріть авто за всі гроші миру як для 1го авто
2025-11-29 15:08:57
13
Паша :
і30на любителя, дизайн і салон шлак
2025-11-29 15:50:20
22
Anastasia :
У мене перша Форд фокус 🥰 люблю свого маквіна 🚗
2025-11-29 10:31:04
28
tanyamuratova :
Volkswagen golf🔥
2025-11-29 20:32:49
23
про100й парниша :
Точно не фабия
2025-11-29 14:56:59
10
RuslanLöwe :
фокус наше всьо. а взагалі то краще нове авто
2025-11-28 22:53:25
10
Зоряна Ковальчук :
Що скажете на 18 дочці Ауді тт ?
2025-11-29 10:37:39
7
Leka_ART :
Моє перше авто і моя перша самостійна поїздка в Крим
2025-11-29 21:12:12
6
Aleksandr :
бмв е34 седан, або бмв е34 тур
2025-11-29 21:32:44
5
🇺🇦Никита🇺🇦 :
тільки ЛАНОС
2026-01-15 14:21:51
3
Миха Северин :
Ланос
2025-11-29 13:39:05
9
Елена :
У мене форд фокус.
Я обожнюю цю машину)))
2025-11-29 13:48:39
26
S :
а зачем моей первой машине авто? 🤔😑
2025-11-30 04:27:22
5
Катерина :
что лучше Тойота Ярис или Тойота Аурис?
2025-11-29 08:37:21
5
Volodymyr Subota (Norbat) :
запорожець 😁. Ну ладно таврія 🤣😂
2025-11-30 07:28:21
0
MasterPharaon90 :
рено эспейс 2
2025-11-30 01:30:16
1
eclipse 007 :
всегда знала, что Тойота топ 😂
2025-11-30 11:00:16
1
Андрій :
Toyota Prius таксував рік на ній , машина 2006 року окрім піджирання масла жодних проблем , за рік колодки з супортами і стойки , це +- 60к км
2025-11-29 21:37:06
0
Полина Раевская :
ланос/сенс😁. идеально, чтобы научиться
2025-11-29 22:03:28
0
Паша :
фокус 2
2025-11-29 15:49:55
0
useryvvu9nc3w3 :
яке найкраще авто для першої машини ?
2025-11-30 06:53:05
0
To see more videos from user @sto.a20, please go to the Tikwm
homepage.