@peru.no.es.clave: Playas en Peru 🇵🇪 / Mexico 🇲🇽

Peru NO es CLAVE!
Peru NO es CLAVE!
Open In TikTok:
Region: US
Monday 05 January 2026 23:11:52 GMT
3131168
41094
4413
4468

Music

Download

Comments

vic56435
vic :
Sres. soy mexicano, y no me enorgullece este tipo de burlas, por favor empecemos por respetar a todos nuestros hermanos latinos Bendiciones
2026-01-08 00:19:08
1546
www.kevinruiz1
Kevin. R. A💛🌽 :
Así la playa por el sur de Perú
2026-01-06 19:28:10
507
emma.pinedo05
jesus caycho :
repitan conmigo el mejor ceviche del mundo esta en perú
2026-01-08 03:18:43
193
duquej74
jd :
Hace 4 años fui a Perú I aun tengo tierra en los zapatos
2026-01-06 14:15:11
1577
user9432810053070
user9432810053070 :
Si te critican es por complejos y envidias..😎
2026-01-06 13:39:10
494
corazondesudamerica
Corazón de Sudamérica :
2026-01-06 00:22:24
385
joseholguin6180
joseholguin6180 :
PERÚ ES CLAVE EL MEJOR PAIS DEL MUNDO .MUNDIAL EL ÚNICO
2026-01-06 00:20:02
368
panchoexpres
Panchoexpres :
no sé rían ellos solo quieren ser clave 😂
2026-01-06 01:46:11
443
diqo502
Diqo :
Soy Colombiano y que viva el Perú...es una gran bendición...🙏🙏🇨🇴🇨🇴🇵🇪🇵🇪❤️❤️
2026-01-27 20:56:52
218
danielestilman2
Jamie Fraser :
híjole no manches wei somos potencia cabrones!🇲🇽💪
2026-01-17 20:52:27
35
bab13joker
Ramiiro ✅😎♌ :
2026-01-05 23:30:50
242
jhomira.27
Jhomira.27 :
ayer stuve acá en paracas y acá Sta la prueba
2026-01-07 03:23:36
245
user8534613524735
Tiburon.24 :
las playas son iguales en todo el mundo solo cambian en otoño diferente en verano tambien son otra cosa
2026-01-05 23:57:00
13
jos_aries89
jos_aries89 :
tanta envidia nos tienen..
2026-01-06 03:05:44
2203
lobito.zacarias.s
Lobito Zacarias Solano :
Soy de México, pero ya enserio, esa playa es en perú? 😯
2026-01-06 00:33:48
9
peruana861
⚜️✨️Laisa 🇵🇪 🇺🇲 :
AY QUE LINDOS SE TOMAN TIEMPO PARA HABLAR DE NOSOTROS 😊
2026-01-08 02:05:06
33
angelmorett23
Ángel :
no se comparan con las de Venezuela
2026-02-03 19:26:51
26
johannas029
piscis :
Ok però así No es la playa de Perú,pero igual tenemos la mejor gastronomía ❤🇵🇪
2026-01-06 11:43:28
83
leonhelmuj
LEITO - VDJ :
que país más hermoso México y eso que soy Boliviano
2026-01-06 00:14:04
736
luis.parra4056
Luis Parra :
Playa Paraíso Huacho Perú
2026-01-27 02:24:46
26
jeisonmendoza05
jeinz :
mi linda playa de zorritos en tumbes, mi pueblo querido
2026-01-26 22:59:43
11
briyheivasbo
Briyhei Vasbo :
No mientas las playas de Peru son hermosas
2026-01-06 14:03:37
1317
yefren.mobay
- Y̷e̷f̷r̷e̷n̷ ̷M̷o̷v̷i̷l̷ :
la playa de venezuela es mejer q la de mexico y el mundo entero
2026-01-08 01:44:35
28
To see more videos from user @peru.no.es.clave, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine  Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм.  Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати.  Збиваю поки не охолоне!  Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗
Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм. Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати. Збиваю поки не охолоне! Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗

About