@alaakasm511: 😂😂صارت معكن#سوريا🇸🇾 #رراف #سعوديه @ySEZAR🇸🇾

رراف؟
رراف؟
Open In TikTok:
Region: TR
Saturday 10 January 2026 12:05:37 GMT
19394
752
74
113

Music

Download

Comments

idlib.ak
ئهرني🇸🇾 :
عرفتني
2026-01-12 14:32:28
1
_9cxl
Alshamsia :
صارت كثير 😔💔
2026-01-17 03:34:06
0
fofos.313
جـوري :
عادي تصير 😴
2026-02-02 01:07:48
0
.4hfc
мσя :
تتخطى ههههههههههههههههههههههههههههههه
2026-02-03 19:48:12
0
6i_ci1
vSHz💎 :
2026-01-11 04:56:20
2
xlc1l2
ـمَ :
ميخالف.
2026-01-10 12:39:22
3
kontessasy
الــٰمـدللــٰھھةۦ❥ :
نخابرك😹
2026-03-05 14:08:13
0
req1r
req1r :
ههههههههههههههههههههههههههههه
2026-01-27 11:17:38
1
8uiico
Y8 :
شاكه للحين
2026-01-10 18:56:03
1
434cvo
Scarlett :
لو أدري هيجي يصير
2026-02-04 23:12:16
0
di.7an1
𝐃𝐈𝐀𝐍𝐀 :
+1🙂💔
2026-01-11 21:44:15
1
bg.qamar
قمرنا؟ :
تتخطى
2026-01-10 12:47:48
2
mila4v
yMiLa🇩🇿 :
هههههههههه
2026-01-20 09:44:42
1
a0_iis
iSEZAR 🇸🇾 :
هههههههههههههههههههه مايخالف
2026-01-10 14:57:41
0
.suleimanmoeen
. ابو الوفا . :
سبحان الله وبحمده سبحان الله العظيم
2026-01-10 21:17:23
0
0piv._x
RAHAF :
رقم اربعه 😂
2026-04-07 15:57:28
0
b9s_dj
مناري :
وذا نكدر نبدل 😏
2026-01-25 13:27:56
1
aya_a948
𝑨𝒚𝒐𝒔𝒉✨ :
هدف استاذ رراف فتح جروحنا 💔😭
2026-01-19 19:11:19
0
amani.emad6
ꪑꫀꪀꪖ 🎀 :
مي تو🙂
2026-01-24 13:57:05
0
To see more videos from user @alaakasm511, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Нікополь:
Нікополь: "Как - то так" Може, Віктор Артеменко, Ви трохи розширити свій кругозір хвалебних од і приїдете до мого району й покажете, де саме ховається те "найчистіше місто за всю історію", про яке так натхненно розповідаєте? Хто знає - раптом з Вашою появою тут щось зміниться: з'явиться хочь якийсь захист, питання зв'язку, а Wi - Fi зроблять не за залишковим принципом, то що. Дякую. "Как - то так". З повагою до Вас нікопольчанка Inna Nikopol. Шановна Inna Nikopol! З Вашого красивого відео я побачив лише квіти, голубів, чисті доріжки та, можливо, трохи сумну тишу. А от де саме ця краса знаходиться — чесно кажучи, не впізнав. Тож напишіть мені, будь ласка, у приватні повідомлення. Дякую і за теплі слова на мою адресу, і за небайдужість до нашого міста. На жаль, мушу зізнатися: німба над головою в мене немає. Тому роздавати Wi-Fi, покращувати мобільний зв'язок чи гарантувати безпеку одним своїм приїздом поки що не навчився. Хоча, погоджуюся, було б дуже зручно. Із задоволенням приїду у Ваш район. Покажете проблемні місця, а я покажу це нікопольчанам. А раптом і справді спрацює той самий ефект, про який Ви пишете? Особисто я на це дуже сподіваюся. З повагою до Вас і Вашої думки, Віктор Артеменко

About