@autosaman: A Kínai Népi Felszabadító Hadsereg bevonult a varsányi Komo-Sky Bázisra. A Sámán Black Ops gyorsreagálású hadtest azonnal akcióba lépett🥷 Vajon meg tudjuk állítani a kínai csodaterepjárót? Az M-Hero 917 a kínai Dongfeng konszern prémium terepjárója, amely brutális teljesítményével és futurisztikus megjelenésével az elektromos luxus-offroaderek kategóriájában versenyez. A jármű két hajtáslánccal érhető el Magyarországon: Teljesen elektromos (BEV): Négy villanymotor hajtja (kerekenként egy), amelyek összteljesítménye 1088 lóerő (800 kW) és 1400 Nm nyomaték. 0-ról 100 km/h-ra mindössze 4,2 másodperc alatt gyorsul. A 142,7 kWh-s akkumulátorral a hatótávolsága körülbelül 505 km (CLTC). Hatótávnövelős hibrid (EREV): Három villanymotorral és egy 1,5 literes turbós benzinmotorral (generátorként) rendelkezik. Teljesítménye 816 lóerő (600 kW), tisztán elektromos hatótávja 200 km, míg kombinált hatótávja meghaladja a 800-1000 km-t. A modell hivatalosan is elérhető a hazai forgalmazónál. Alapára bruttó 71 196 200 Ft! #autosaman #dongfeng #mhero #kina

AutóSámán.hu
AutóSámán.hu
Open In TikTok:
Region: HU
Wednesday 14 January 2026 17:00:00 GMT
291793
1428
29
277

Music

Download

Comments

pici1003
pici1003 :
Hogyan tud gyorsreagálni a hadtest amikor töltőn lóg az elemes autó? 😂😂😂😂
2026-01-18 11:47:40
18
fuszirock
Gerifalconry :
Biztosan ilyet vennék nem G-classt 😂
2026-01-23 19:13:13
4
indigo_313
InDiGo_313 :
Nincs benne olyan amibe bele lehet kötni. 70x milláért állandó összkerék lenne a minimum.🤔
2026-01-23 23:39:58
1
flaci31
Laci33 :
Gyerekkoromban mindig megnéztem a repülőket Nagyvarsányon amikor arra jártam, és mindig lenyűgöztek. Ott nőttem fel. Pacek az autó is 😀
2026-01-14 17:26:40
1
laszlo.mk4.tdi
🤠🇺🇸 TDI Laci 🇺🇸🤠 :
Én azt vártam hogy mind a 4 kerék egyszerre fog kaparni mint az állat. Erre csak első kapargál 🤣
2026-01-20 09:50:29
1
tomi1989.12
Tamás Szabó :
Úgy nezki mint a Dacia
2026-01-27 06:39:41
1
szilveszter3201
Szilveszter :
Komoly 🙌🏽
2026-01-27 12:31:36
1
zolikae79
Kocsis Zoltán :
Elektromos tank?😏 Jó tudom,nem elektromos,nem is tank.😅 De akkor is!
2026-01-27 09:10:27
0
thomashalmos
Thomas Halmos :
jól hallottam 75milio?😳😳
2026-01-23 23:18:09
0
muller8735
Müller.🫡 :
😂😂😂
2026-01-23 21:59:05
0
davidsmacny
Dawid :
😂😂😂😂
2026-01-22 18:03:31
0
mateos_official
Máté Barcsa Mateos® :
🔥🔥🔥
2026-01-14 17:23:47
1
csvarga8
Tichak :
A dong feng az a citroen kinai leanyvallalata volt eleinte.
2026-01-22 12:19:50
0
csakaborov
csakaborov :
... ✌️🤣🤙 70 millio??? ne tréfáljon már a forgalmazó! 🤣 ...
2026-01-17 16:35:04
10
karolyrobert01official
karolyrobert01official :
akkor inkább G merga
2026-01-14 22:31:50
6
ben.de.guz
Bendegúz :
g mercit vegyenek a szegények.,
2026-01-19 18:41:06
2
amerikai11
American :
70 gurtniért nagyon betyár, de az az ajtóbehúzó übergagyi 😁
2026-01-21 20:27:11
1
piki1982
Piki :
Gyönyörű rajta az a virsli 16 felni😂😂😂😂😂
2026-01-27 07:58:25
0
gazolajosocsike
FeRy0766 :
ennyi penzert huzza el a tankot is😁
2026-01-23 16:11:27
0
petike1356
petike13 :
ez a katonai temus változat😂
2026-01-21 10:29:12
0
To see more videos from user @autosaman, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About