@gamestick90shop: ⚙️วิธีใช้ฮาร์ดดิสเสริมลงเกมส์อย่างถูกต้อง✅ 🥰สำหรับเครื่อง Ps4 เจลเบรค 🎮 #ps4jailbreak #แผ่นเจลเบรค #แผ่นเทพ #ฮาร์ดดิสps4 #gamestick90

Game Stick 90
Game Stick 90
Open In TikTok:
Region: TH
Tuesday 20 January 2026 00:33:42 GMT
63639
1676
89
87

Music

Download

Comments

aekdanaithongkot
Toffy :
เล่นps5ได้มั้ยครับ
2026-04-24 04:57:38
1
wuttipong20030
wuttipong2003 :
สนใจคร้บ
2026-01-31 15:28:55
1
jiw_chanchai
jiw_chanchai :
fw 13.02 สายมืดมาช่วงไหนครับ
2026-01-20 11:03:27
1
kanit.kajao
Khanit Kajao :
เลือกย้ายเกมจาก ฮาดดิส ไปลง เครื่องเลยได้ไหม
2026-04-19 16:30:47
1
wat_theerwat
Wat Theerawat :
เลือกเกมได้ไหม
2026-03-18 17:01:51
1
tum67858
Tum :
สนใจคับ. ทำวีธีแบบไหน
2026-02-05 13:14:22
1
makmindquality
บอยศิษย์หลวงพ่อกวย :
สนใจครับ
2026-03-25 13:10:31
1
sjued2
สจ๊วต รีแลคเฮาส์ :
สนใจครับทักแชทด้วย
2026-01-20 09:17:36
1
m7bangkok
เอ็ม อินฟินิตี้ :
มีหน้าร้านไหมครับ แถวไหน
2026-01-20 13:16:03
1
yoshnmong
ประโยชน์ ม่วงพรหม :
❤️❤️เท่าไหร่คะ❤️❤️
2026-01-27 04:49:13
1
ekkachaikhamcharo
Tingnongnoy.D :
ขอราคา 1tb แล้วเกมด้วยครับ
2026-02-05 15:30:35
1
user8002922873630
พงษ์ ห้วยลาด :
ราคา
2026-01-20 03:17:28
1
mrzerodd
🏀🍺Mr.Zero D 🍺🏀 :
Ps5 ทำได้ยังครัข
2026-02-05 18:09:24
1
jokermanc4
โจ๊กหมูติดปีก คนเดิมครับผม :
ชุดเท่าไรครับ
2026-01-31 15:00:08
1
nitiphongaiamaot
ที่สุดของนิว🔥 :
ถ้าเครื่องไม่แปลง ชื้อฮาดิสมาเล่นได้ไหมครับ
2026-03-27 16:46:30
1
yeet.797jy
Shob le hee :
มีของxbox360มั้ยครับ
2026-02-13 03:53:11
1
max_______messenger
🖤แม็กกี้____ชอบกินหมูกะทะ🐽✅ :
สนใจครับ
2026-01-26 14:31:06
0
jod_singola
BiG_JoD :
ราคาเท่าไรคับ
2026-01-20 03:07:59
1
n_serpico593
こんにちは :
สว้สดีจ้า บางเกมส์มีแล้ว เลือกเกมส์ได้ใหม สนใจ2TB🥰
2026-01-26 04:54:19
1
surasaksanukkha
surasak :
ชุดนี้พร้อมเกมราคาเท่าไรคับ
2026-02-04 02:22:46
1
nong20124
nong20 :
ps3มีป่ะครับ
2026-02-14 05:28:39
1
bank61811
꧁༺BANK ༻꧂ :
ราคาครับ
2026-02-16 13:26:54
1
fim447
FIM :
ลาคา
2026-02-09 13:10:58
1
manop.ramfong
Manop.R :
ขอราคาhd กับแผ่นเจลด้วยจ้า
2026-01-20 05:14:21
1
danaidamtong
Dome Danai :
ใช้ได้แฉพาะเครื่องแปลงหรอคับ
2026-02-02 12:42:44
1
To see more videos from user @gamestick90shop, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

„Woda nie nawadnia, trzeba pić wodę z solą”. 🤓 Nie. Nie trzeba. Woda jak najbardziej nawadnia. Dla większości zdrowych osób, w codziennych sytuacjach, zwykła woda + normalne jedzenie w zupełności wystarczają. Bo elektrolity nie biorą się magicznie tylko z saszetek, kropelek albo szczypty soli wrzuconej do butelki. Dostarczamy je też z jedzeniem: z pieczywa, nabiału, warzyw, owoców, zup, produktów z dodatkiem soli itd. Kiedy sama woda może nie wystarczyć? Przy większych stratach płynów i elektrolitów, np.:  - przy biegunce,  wymiotach, - przy wysokiej gorączce, - przy długim, intensywnym wysiłku, zwłaszcza w upale, - przy bardzo obfitym poceniu, - przy objawach odwodnienia,   I wtedy często lepszym wyborem nie jest „woda z solą”, tylko doustny płyn nawadniający, czyli ORS. Taki płyn ma konkretne proporcje wody, sodu, potasu i glukozy, bo glukoza pomaga wchłaniać sód i wodę w jelicie. To nie jest to samo, co wsypanie soli do wody „bo ktoś z podcastu powiedział”. Kroplówka w szpitalu też nie jest dowodem na to, że woda nie nawadnia. Jest metodą leczenia w sytuacji, kiedy pacjent wymaga szybkiego, kontrolowanego uzupełnienia płynów albo nie może skutecznie pić. Tak samo jak tlenoterapia nie oznacza, że powietrze nie dotlenia.   Chcesz więcej takich treści? Daj znać w komentarzu! 😊 Fragment użyty w celu edukacyjnym i polemicznym, w ramach prawa cytatu. Odnoszę się do publicznie rozpowszechnionej wypowiedzi i wyjaśniam błąd merytoryczny.  Źródło: @ menthlypodcast ; niestety Pan wypowiadający się nie był oznaczony, więc nie wiem kto to
„Woda nie nawadnia, trzeba pić wodę z solą”. 🤓 Nie. Nie trzeba. Woda jak najbardziej nawadnia. Dla większości zdrowych osób, w codziennych sytuacjach, zwykła woda + normalne jedzenie w zupełności wystarczają. Bo elektrolity nie biorą się magicznie tylko z saszetek, kropelek albo szczypty soli wrzuconej do butelki. Dostarczamy je też z jedzeniem: z pieczywa, nabiału, warzyw, owoców, zup, produktów z dodatkiem soli itd. Kiedy sama woda może nie wystarczyć? Przy większych stratach płynów i elektrolitów, np.: - przy biegunce, wymiotach, - przy wysokiej gorączce, - przy długim, intensywnym wysiłku, zwłaszcza w upale, - przy bardzo obfitym poceniu, - przy objawach odwodnienia, I wtedy często lepszym wyborem nie jest „woda z solą”, tylko doustny płyn nawadniający, czyli ORS. Taki płyn ma konkretne proporcje wody, sodu, potasu i glukozy, bo glukoza pomaga wchłaniać sód i wodę w jelicie. To nie jest to samo, co wsypanie soli do wody „bo ktoś z podcastu powiedział”. Kroplówka w szpitalu też nie jest dowodem na to, że woda nie nawadnia. Jest metodą leczenia w sytuacji, kiedy pacjent wymaga szybkiego, kontrolowanego uzupełnienia płynów albo nie może skutecznie pić. Tak samo jak tlenoterapia nie oznacza, że powietrze nie dotlenia. Chcesz więcej takich treści? Daj znać w komentarzu! 😊 Fragment użyty w celu edukacyjnym i polemicznym, w ramach prawa cytatu. Odnoszę się do publicznie rozpowszechnionej wypowiedzi i wyjaśniam błąd merytoryczny. Źródło: @ menthlypodcast ; niestety Pan wypowiadający się nie był oznaczony, więc nie wiem kto to

About