@sixfonia_info: 「今日もボクらは歩いてく」 The Choreo 雨乃こさめVer #シクフォニ #sixfonia #dance #Vtuber #3D

シクフォニ【SIXFONIA】
シクフォニ【SIXFONIA】
Open In TikTok:
Region: JP
Tuesday 14 April 2026 08:00:00 GMT
65526
9945
125
226

Music

Download

Comments

suchi.love
りさ🎼🍵 :
甘さも苦さのところ振り飛びそうになってるの可愛すぎる😭💕
2026-04-14 09:31:02
53
ych_0220
れあ 🎼📢 @神奈川公演2日目対あり♩ :
かわいさもかっこよさもあるの最強すぎる 激めろ
2026-04-14 08:00:13
24
sizuku5510
Sizuku🎼 :
踊り方可愛すぎるし、ここさめちゃんと踊ってるのも可愛い!
2026-04-14 08:01:53
18
user1463038382363
みこと推し💛 :
やばい!さすが飼い主に似て可愛い!🥰
2026-04-14 12:59:36
10
s_irasu_0209
しらす :
こさめちゃんも大きく踊るかなって思ったけど、こういう時こそ大人しく踊るのメロい🤦🏻‍♀️🌀
2026-04-14 08:54:57
10
hana_250305
𓂃𓂂ꕤ*.゚ :
かわいい!!
2026-04-14 08:00:24
5
rinka68413
本村宏樹推し💜🏹 :
ここさめ可愛いすぎます!!!
2026-04-14 08:09:43
5
rio17584
🖤Rio🖤 :
可愛!
2026-04-17 22:05:42
1
yoki.27
よき :
安定のかわいさダメだ~! ウインクよすぎる
2026-04-14 17:10:17
1
_.renai2
恋愛依存症 :
本当に癒しでしかない
2026-04-14 08:13:40
1
userg66xduaj89
🩵 :
か゛わ゛い゛い😭🩵🩵
2026-04-14 08:24:12
1
yuduki_7253
ゆづき🎼🍍☔️ :
こさめくんとここさめちゃん、同じ画面にいるの可愛い😭💞💞
2026-04-14 08:00:35
2
user7096198307979
すら :
なんでこんなにかわいいんだ...!!
2026-04-14 08:27:18
2
dy7d7285yi9z
dy7d7285yi9z :
さめも動いてて可愛い( ´,,•ω•,,`)♡
2026-04-17 06:49:01
3
user43584159241010
もん🎼☔️🦈 :
かわいい×かわいいはもうかわいいんですよ(??)︎💕︎︎💕︎
2026-04-15 05:22:36
2
inoli024
依乃紫🎼📢🧸💜 :
かわいい
2026-04-14 08:22:39
1
torkar86
とうか🚹🎼 :
めっちゃ可愛い〜!!!
2026-04-14 14:33:50
3
lyu_.q
おとは :
可愛い🥹 💗
2026-04-14 08:24:16
3
kotigu3
こちぐサブ垢🎼☔無期限の活動休止 :
可愛すぎる!!最後の手差し出すところは本当に王子様!!メロい!
2026-04-14 08:33:39
5
sixfan30ss
おもち :
いつもキレキレでかっこいいのにギャップすぎる😭💖
2026-04-14 08:40:12
1
_nananana_7p
_nananana_7p :
こさめちゃん!!🩵
2026-04-14 11:11:33
1
user4686950480736
⟡.·奈音⟡.· :
ウィンク神すぎます"(∩>ω<∩)"
2026-04-14 08:17:42
1
user90382131370197
にんじん博士🎼☔️🦈*ˊᵕˋ* :
めちゃくちゃ可愛いです
2026-04-14 08:24:18
1
user3594033068696
紫杏💚🎼🍵 :
可愛いすぎる!
2026-04-14 10:40:59
1
mikotarou66
たろたろう :
ぐうかわ
2026-04-14 08:45:05
1
To see more videos from user @sixfonia_info, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał?  Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱  Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę.  Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk.  Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔  W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność.  Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭  Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się  #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza

About