@real.mr.goodie1: 🔽 Jestem reprezentantem najgorszego sortu ludzi… „Jak trwoga, to do Boga” Kiedy wszystko się układało – imprezowałem na jachtach w Dubaju, wciskałem sobie kokę w Kolumbii, mieszkałem prawie dwa miesiące w Medellin – wtedy Pan Bóg był niepotrzebny. Byłem w Rio de Janeiro zrobić sobie zdjęcie z pomnikiem Jezusa Chrystusa. Na kacu tam byłem, stary. Najgorszy sort człowieka. Jak jest zajebiście, to Bóg niepotrzebny… Dopóki nie przestało się układać. Wtedy już prawie nic nie pomagało. Leki stabilizowały emocje, ale żadna rozmowa z nikim do mnie nie trafiała. Więc zwróciłem się o pomoc. Może Pan Bóg wiedział, że wewnętrznie jestem dobrym człowiekiem – tylko bardzo pogubionym. Może dlatego postanowił wyciągnąć do mnie rękę. Prymitywny, pogubiony debil. 30 lat. Wydawało mi się, że jestem nieśmiertelny. Żałuję, że tak późno się obudziłem. Żałuję, że tak późno zauważyłem, że Pan Bóg istnieje. #wiara #jezus #amen #mindset #dc
real.mr.goodie
Region: VN
Wednesday 15 April 2026 14:41:42 GMT
Music
Download
Comments
B78 :
jest nas wielu, módlmy się
2026-04-15 16:41:08
2339
MatoLoco37🇵🇱🇦🇱👑 :
Respekt stary że potrafisz o tym rozmawiać.Kozak jesteś !
2026-04-16 07:06:59
1332
jacekszlufik :
Chwała Panu Bogu 😇
2026-04-15 21:01:05
393
Jagfajna :
wielki szacunek i to jest świadectwo dziękuję
2026-04-15 17:42:58
804
Aga78 :
Każda droga do Boga jest dobra On zawsze czeka na każdego z Nas Trwajmy w Bogu ❤️❤️❤️
2026-04-16 04:02:56
252
user8255324770778 :
Człowieku niczego nie żałuj . Jak byś tego nie przeżył to byś nie był tu gdzie jesteś . I nie miał takiego doświadczenia życiowego jakie masz . Pan Bóg zawsze był jest i będzie . Pozdrawiam
2026-04-16 05:49:28
104
Renia :
Chwała Bogu❤️❤️
2026-04-16 19:50:38
39
🍒 G o n i A 🍒 :
Chwała Panu 😁🥰🙏
2026-04-16 14:21:30
74
BHO1920 :
SZACUNEK dla Ciebie 😎👍
2026-04-16 08:32:39
42
ewapk90 :
Cudownie powiedziane i w punkt!
Powodzenia!
2026-04-16 04:36:47
51
aseret :
piękne świadectwo ♥️
2026-04-16 05:04:28
29
Joanna Aniołek🙏♥️ :
Brawo 💪❤️🙏🥰Chwalą Bogu 💪❤️🙏
2026-04-16 07:20:33
23
Dany :
brawo za świadectwo
2026-04-16 17:30:51
22
Anita Cierzniewska :
Brawo dla Ciebie 👍👍👍
2026-04-15 22:02:51
26
Miś321 :
Jezus Chrystus Królem 🙏❤
2026-05-06 12:48:55
8
Tina H-K :
Nie znaczy Kiedy Wazne ze sie nawróciles🙏❤️🍀
2026-04-15 15:27:27
48
Z wiarą :
Bardzo dziękuję za to świadectwo, bo WSZYSCY tacy jesteśmy, tylko mało kto ma taką odwagę, żeby to przyznać. 👍🙏
2026-04-19 08:16:53
27
adrianflare :
szacun 👍
2026-04-17 11:54:39
22
KrystynaDorota :
Jezu ufam Tobie.!
2026-04-15 23:25:35
15
nieszczypanyfoliarz :
Mi to zajęło o wiele więcej. Masz pokorę i to wielki dar .🥰
2026-04-16 19:13:51
18
Magdalena :
Najważniejsze że jest lepiej.
🤗
2026-04-16 07:11:59
46
Renia :
Szacun za odwagę ❤️❤️❤️❤️❤️
2026-04-19 08:55:23
5
user5379062680698 :
To nie jest najgorszy sort … bardzo dobrze, że do Boga … a do kogo miałeś iść ???? Nie znam Cię, ale serce się raduje❤️Pan Bóg jest tak wspaniały, że nie ma słów żeby Go opisać…powodzenia i z Panem Bogiem Bracie w Chrystusie
2026-04-15 20:30:04
90
łuk :
Pan Bóg nie sortuje ludzi 🥰💪
2026-04-16 03:37:01
13
krzysztof sims :
miałem podobny czas w życiu....
2026-04-16 20:31:12
14
To see more videos from user @real.mr.goodie1, please go to the Tikwm
homepage.