Én soha nem szegregálnék.
Számomra minden ember egyformán fontos. Segíteni, gyógyítani, ápolni – ez a dolgom, ez az utam.
Nem pénzért választottam ezt a hivatást, hanem azért, hogy emberek mellett lehessek, amikor a legnagyobb szükségük van rá.
2026-04-17 19:01:35
77
Zsuzsa Varga :
Penzert mas Doktorokhoz is lehet menni.De lehet,hogy o mar nemsokaig fog praktizalni!!! 👍💯💯💯💯👌🫶🖐️
2026-04-17 19:13:31
41
Márk Lakatos :
pedig menni akartam :/ 😂
2026-04-17 18:51:14
22
Meszes András :
eskü
2026-04-18 12:55:33
0
Lady D :
Semmi baj, tudjuk máshoz is vinni évente a pénzünket!
2026-04-17 18:20:17
50
marci :
Kiváncsi lennék Hippokratész véleményére
2026-04-17 19:06:17
18
Évi :
szerintem túl fogjuk élni😁
2026-04-17 18:20:39
48
Csapó Sándor :
Honnan tudja, hogy ki a tiszás?
2026-04-17 18:25:43
12
zumilajos :
Szerintem már senkit nem fog. Gondolom a kamara azonnal kizárta