@yadv1ga: #creatorsearchinsights Joy LeFrog is one of the main characters of Regal Academy. She is the granddaughter of LeFrog. Her love interest/boyfriend is Esquire Frog. Joy loves creepy-crawlies and sometimes forgets that not everybody else does… She also loves to cheer on her friends, but she’s as likely to encourage their BAD ideas as their good ones! Living up to her last name, Joy loves all types of insects, and she has an appetite for spider burgers and mosquito omelettes. Bonus: she can turn herself (and others) into frogs using her unique brand of magic. And in the true fairytale tradition, Joy needs a kiss to change back from amphibian to human. Pucker up! She has turquoise bob-styled hair with a magenta frog-shaped hair accessory, light green eyes, and wears purple eyeshadow. Her uniform consist of a dark pink and yellow trimmed tank top over a white puff sleeve shirt, a yellow and black striped necktie, a pair of tricolored bracelets on both her wrists, a mini frog backpack strapped around her waist, a pair of green pants, loose purple and magenta socks with a yellow flower attached on her right sock, and a pair of purple ankle boots. #regalacademy #joy #joylefrog #edit #королевскаяакадемия #джой #джойлягушка
𝚃𝚘𝚖 𝙻𝚞𝚌𝚒𝚝𝚘𝚛
Region: BY
Monday 11 May 2026 14:13:06 GMT
Music
Download
Comments
Evkaaasy :
мне кажется если бы мульт был бы в 2D он бы смотрелся куда лучше. А так графика слишком плохая, а сюжет хорош
2026-05-12 05:20:03
15174
lolik🏳️⚧️ :
2026-05-11 15:41:36
8355
сеня нитроглицерин :
мульт легенда, я честно думал он намного популярнее чем есть на самом деле
2026-05-12 05:42:43
2900
bayonetta_slaay :
кстати а что вообще нужно чтобы стать критиком?
2026-05-11 20:32:29
1205
☆⌒ヽ(*'、^*)chu :
МНЕ КАЗАЛОСЬ ОН ВСЕГДА В 2Д БЫЛ
2026-05-13 17:54:29
100
tinarina :
КАКОЙ ЖЕ У НЕЕ ДИЗАЙН ДАА
2026-05-12 09:15:44
355
ـــــــــــــــــــﮩ٨ـ :
мне нужен перезапуск этого сокровища с более проработанным сюжетом ну пж
2026-05-13 04:25:13
21
ASYA :
ОНА ТАКАЯ КЛЁВАЯ
2026-05-12 13:37:10
177
𒉭filthy𒉭@ :
я обожаю эту графику что с детства что сейчас
2026-05-12 17:00:36
105
Товарищ Варежка :
Мне настолько мульт нравился, что я не замечала его херовую графику
2026-05-12 21:25:35
134
~tokidoki⊹ฺ :
субтитры правильные?
2026-05-11 20:49:39
53
каравай :
муха ням ням
2026-05-11 15:34:31
62
⋆。˚꒰ঌ dainty ໒꒱˚。⋆ :
я раньше так обожала этот мультик, НО Я ПОЧЕМУ ТО ЗАПОМНИЛА ЕГО КАК 2Д
2026-05-12 14:05:30
37
askarida22107 :
имба мульт
хз почему все его ненавидили😭
особенно внук белоснежки классный
2026-05-14 10:59:34
26
дол :
я тока в осознанном возрасте поняала какое все там кривое, в детстве все все хавали
2026-05-14 14:54:33
30
baybay :
думаю она будет самым серьезным критиком
2026-05-12 11:18:52
75
Adelin :
в детстве он мне не зашёл из-за графики, но сейчас хочу посмотреть. Но не помню название 😩
2026-05-12 15:26:52
360
wiixx :
у неё такой голос приятный
2026-05-13 15:09:57
18
Telemoon_com :
ЧТО ВЫ ВСПОМНИЛИ,МНЕ НРАВИТСЯ
2026-05-14 18:42:12
7
son.mya :
я обожала этот мульт мне оч нравилась та блондинка главная
2026-05-12 09:03:42
59
The Little Golden Calf@ :
докажите что у вас включены субтитры
2026-05-14 17:21:10
15
чухня с завода :
Да ну? Кто-то ещё помнит этот прекрасный мульт? Я его так любила.
Приятно видеть его вновь :)
2026-05-14 14:51:42
9
мистер сникерс :
как же я обожала этот мульт
2026-05-13 20:22:53
12
Relax :
я верю субтитрам
2026-06-22 20:28:10
10
To see more videos from user @yadv1ga, please go to the Tikwm
homepage.