@malaksohaib08: please follow me 🤑⚔️ like me✈️🤫🤑⚔️✍️⚔️✈️⚔️

⚔️MR SOHAIB KHAN ⚔️
⚔️MR SOHAIB KHAN ⚔️
Open In TikTok:
Region: PK
Saturday 23 May 2026 10:40:30 GMT
231
106
26
2

Music

Download

Comments

marwangaeming
🦅👿 MARWAN GAMING✌️👿۹۹۹ ✌️🦅 :
hadoooo 🥰
2026-06-10 03:23:32
0
hamzakin482
@🔥𓂃H𝐀MZA⎯⃪:❗ :
laga gozara kawa😁
2026-05-26 12:36:23
0
malaksanano
MÄĹÄĶ😊 :
🥰🥰🥰
2026-05-24 14:01:40
1
junaidmalik3002
𝒋𝒖𝒏𝒂𝒊𝒅𝒎𝒂𝒍𝒊𝒌🇵🇰🇸🇦 :
🥰🥰🥰
2026-05-29 05:49:25
0
sadamalang595
SaDa,, MaLnag :
❤️❤️❤️
2026-06-13 21:42:08
0
tdmcharsi0
🚭TDM CHARSI🚭 :
🥰🥰🥰
2026-06-08 08:11:40
0
farooqmalak4
⚔️ 𝐌𝐀𝐋𝐈𝐊 𝐅𝐀𝐑𝐎𝐎𝐐 ⚔️ :
❤️❤️❤️
2026-06-05 19:16:05
0
dirplex3
ժꭵǟᵍ𝔯ᤂᵐ :
❤️❤️❤️
2026-06-20 17:02:21
0
mr.sohaib.wir8s
⚔️MR SOHAIB WIRATS✍️ :
🥰🥰🥰
2026-05-28 12:35:10
0
yasarjani7878
Yasarjani7878 :
❤️❤️❤️
2026-05-28 04:56:17
0
dirking3ieu
malak❓ :
2026-05-28 02:23:55
1
onaiskhan025
☠️Tanha halak🥷 :
😍😍😍
2026-05-27 10:03:38
0
onaiskhan025
☠️Tanha halak🥷 :
🥰🥰🥰
2026-05-27 10:02:57
0
imad.ali698
Imad Ali :
🥰🥰🥰
2026-06-22 06:09:08
0
saeed____758
SAEED 💔 ZAMAN :
☺️☺️☺️☺️
2026-05-26 12:04:31
0
sudais.jani5280
🥰 𝐒𝐔𝐃𝐀𝐈𝐒 𝐉𝐀𝐍𝐈 🫀 :
🥰🥰🥰
2026-05-25 12:13:46
0
malakrayan55
👑 S K RAYAN KHAN😘 :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:52:03
1
itxafzalahmad6
MaLaK AfZaL KhAn❤ :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:16:50
0
itxafzalahmad6
MaLaK AfZaL KhAn❤ :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:16:50
0
malak_tanzeel_ahmad
Malak Tanzeel Ahmad :
🥰🥰🥰
2026-05-23 14:26:13
0
.ak.khan123
ak khan123 :
❤️❤️❤️
2026-05-23 13:06:43
0
sameer_x_56
☠sameer_x_56☠ :
☺️☺️☺️
2026-05-23 12:29:07
0
thorhalak192
❤️ THOR ♥️ HALAK❤️ :
🥰🥰🥰
2026-05-23 12:06:23
0
bila.khan630
Jalal khan11 :
🥰🥰🥰
2026-05-23 11:16:32
0
tdmhasnain5
🔱HASNAIN KHAN🔱 :
💔💔💔
2026-05-28 10:31:25
1
To see more videos from user @malaksohaib08, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał?  Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱  Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę.  Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk.  Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔  W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność.  Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭  Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się  #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza

About