Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@malaksohaib08: please follow me 🤑⚔️ like me✈️🤫🤑⚔️✍️⚔️✈️⚔️
⚔️MR SOHAIB KHAN ⚔️
Open In TikTok:
Region: PK
Saturday 23 May 2026 10:40:30 GMT
231
106
26
2
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.05MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.05MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
🦅👿 MARWAN GAMING✌️👿۹۹۹ ✌️🦅 :
hadoooo 🥰
2026-06-10 03:23:32
0
@🔥𓂃H𝐀MZA⎯⃪:❗ :
laga gozara kawa😁
2026-05-26 12:36:23
0
MÄĹÄĶ😊 :
🥰🥰🥰
2026-05-24 14:01:40
1
𝒋𝒖𝒏𝒂𝒊𝒅𝒎𝒂𝒍𝒊𝒌🇵🇰🇸🇦 :
🥰🥰🥰
2026-05-29 05:49:25
0
SaDa,, MaLnag :
❤️❤️❤️
2026-06-13 21:42:08
0
🚭TDM CHARSI🚭 :
🥰🥰🥰
2026-06-08 08:11:40
0
⚔️ 𝐌𝐀𝐋𝐈𝐊 𝐅𝐀𝐑𝐎𝐎𝐐 ⚔️ :
❤️❤️❤️
2026-06-05 19:16:05
0
ժꭵǟᵍ𝔯ᤂᵐ :
❤️❤️❤️
2026-06-20 17:02:21
0
⚔️MR SOHAIB WIRATS✍️ :
🥰🥰🥰
2026-05-28 12:35:10
0
Yasarjani7878 :
❤️❤️❤️
2026-05-28 04:56:17
0
malak❓ :
❤
2026-05-28 02:23:55
1
☠️Tanha halak🥷 :
😍😍😍
2026-05-27 10:03:38
0
☠️Tanha halak🥷 :
🥰🥰🥰
2026-05-27 10:02:57
0
Imad Ali :
🥰🥰🥰
2026-06-22 06:09:08
0
SAEED 💔 ZAMAN :
☺️☺️☺️☺️
2026-05-26 12:04:31
0
🥰 𝐒𝐔𝐃𝐀𝐈𝐒 𝐉𝐀𝐍𝐈 🫀 :
🥰🥰🥰
2026-05-25 12:13:46
0
👑 S K RAYAN KHAN😘 :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:52:03
1
MaLaK AfZaL KhAn❤ :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:16:50
0
MaLaK AfZaL KhAn❤ :
🥰🥰🥰
2026-05-24 05:16:50
0
Malak Tanzeel Ahmad :
🥰🥰🥰
2026-05-23 14:26:13
0
ak khan123 :
❤️❤️❤️
2026-05-23 13:06:43
0
☠sameer_x_56☠ :
☺️☺️☺️
2026-05-23 12:29:07
0
❤️ THOR ♥️ HALAK❤️ :
🥰🥰🥰
2026-05-23 12:06:23
0
Jalal khan11 :
🥰🥰🥰
2026-05-23 11:16:32
0
🔱HASNAIN KHAN🔱 :
💔💔💔
2026-05-28 10:31:25
1
To see more videos from user @malaksohaib08, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
I can’t 😅😅😅 #felagamo #fyp #viralvideos
ESCALOFRIOS - MORA #escalofrios #mora #letrasdecanciones #desamor #musica
#greenscreenvideo 6/24
tuf tuf pof pof >>> #slowedsongs #speedsongs #songs #slowed #fyp
The best watermark voices🔥 | @𝕍𝕒𝕝𝕥 🇬🇪 @𝐒𝐥𝐚𝐱 ❤️🔥 @𝐁𝐀𝐍𝐊𝐀𝐈 @ATOMIC | #edits #fyp
Dzień dobry wszystkim zawodnikom i zawodniczkom. Jaka będzie pogoda w Polsce? Czy jadąc nad morze zabrać ze sobą kurtkę? Jaki i gdzie będzie upał? Czy w weekend czeka nas upał? Tak i to siarczysty... znaczy kurwa mróz może być siarczysty to upał chyba też, no nie? Mniejsza, nasz kraj znów znajdzie się w cieniu rozgrzanej szatańskiej pały zwrotnikowego powietrza. Gdzie będzie w Polsce najcieplej? Bez zbędnego przedłużania lecimy z omówieniem, bo dupa nam się zaczyna sklejać z taboretem 😱 Zaczynamy od absolutnie kurwa wyjątkowych ludzi północy, bo oto w trakcie jebanej fali upałów pas nadmorski postanawia odpalić jebaną bryzę i ujebać temperaturę. Nie ukrywamy, chujowo, współczujemy (albo nie) wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop w tym beznadziejnym śmierdzącym glonami i zdechłą rybą miejscu. Minimalnie tu około 12 stopni, natomiast maksymalnie do około 22 stopni. Poza tym pizganie wiatrem, no ale przynajmniej bezchmurnie. Jak ktoś ma problem o to, to polecamy Boszkowo - tam to będzie kurwa Adriatyk. Jak już przy Boszkowie i zachodzie kraju jesteśmy - to ponownie obszar lubelskiego, częściowo wielkopolska i ościenne województwa lubelskiego z najwyższą temperaturą. Tu minimalnie około 18 stopni, natomiast maksymalnie nawet do 33-34 stopni. Oprócz tego bezwietrznie i bezchmurnie. Zwyrodnialec zwrotnikowy prawie w całej okazałości, ale to nie koniec atmosferycznej hekatomby dla tych rejonów - za chwilę zrobi się tutaj jeszcze cieplej, mniam 🍔 W reszcie kraju pogoda bardzo stylowa - spokojna, upalna aura z temperaturą w zakresie 14 stopni minimalnie i 30 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Wiatr słabiutki, zachmurzenie małe. Generalnie idealnie żeby po 8 godzinach w fabryce azbestu wrócić do domku zapakować śląską i kichę na ruszt i spożytkować ten wspaniały czas zanim przyjdzie jakieś zjebane ochłodzenie, o to właśnie chodzi to jest rozum i godność. Geograficznie dziś niespodziewane miejscowości zagoszczą na naszym wyrobie mapo podobnym zaczynamy od etapu pierwszego przed Tumidajem czyli Tuklęcz - jest wcześniej po drodze jakbyście jechali z Podkarpacia. Następnie wlatuje Cyców - współczujemy ich widoku u Mirka lat 37 po 9 miesięcznym dozowaniu napojó wyskokowych podczas zimna w Polsce. Na koniec wlatuje Wiśniówka, i tym pozytywnym akcentem kończymy (się) 😭 Bez pierdolenia - piątek zapowiada się na piękny i gorący, ale jednocześnie będący dopiero wstępem do całkowitego zstąpienia Baala i namaszczeniem nas kaducznym żarem. Przypominamy o nawadnianiu się a słabszym zawodnikom radzimy unikać słońca bo was wyjebie z planszy. Tymczasem uciekamy chłodzić to co mamy najlepsze i trzymajcie się #pogoda #polska #wiadomości #stormcrew #burza
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy