ja się ciągle zastanawiam nad zasadnością tych pomiarów i warunki w jakich są wykonane gdzie często każą kręcić gaz na maxa a nie tak powinno się to wszystko odbywać
mam nadzieję że odzyskaliście dowody 💪
2026-06-04 18:48:54
64
krzytom123 :
Dowód zatrzymali ale dali 24h na poruszanie się pojazdem czy zakaz dalszej zady ?
2026-06-05 04:56:53
2
VisualNomad :
Pomiar wykonuje się zwykle przy 50% obrotów, przy których silnik osiąga maksymalną moc. Czyli jak motocykl ma max moc przy 10 tyś obrotów to wykonuje się przy 5 tyś. A nie że jak ma zakres 15 tyś to przy 7.5 tyś.
2026-06-06 09:56:57
11
Piotr Kiełbasa153 :
to nie są warunki do takich kontroli, nie godzić się i nie przyjmować mandatów
2026-06-16 17:25:16
21
Ciastuniio :
po co wszyscy dodają gazu przy pomiarach głośności... generalnie pomiar jest robiony na minimalnych obrotach na biegu jałowym
2026-06-07 09:51:46
1
MotoMania Brzeg Dolny :
Modliszów?
2026-06-05 08:19:24
4
Adam Pi :
od kiedy to wszyscy sie zatrzymują jeszcze wiedzac ze ma sie cos na sumieniu. Zawsze staje jeden i to czasem ten co jest najbardziej na legalu a reszta leci dalej gdzies na przyczajke. Amatorka 😂
2026-06-06 23:08:46
92
Bartek :
było jechać 😅
2026-06-11 18:41:25
27
dannydevito :
cwoki po co wszyscy sie zatrzymali
2026-06-07 08:45:26
15
julcziii_ :
Przepraszam bardzo, co robić w takiej sytuacji, bo nie ukrywam, że mój głośno chodzi i w razie co nie wiem czy przyjmować mandat czy nie 😂
2026-06-21 06:31:46
0
🇵🇱LakiernikzPolskyyy🇧🇪 :
Jak ja sie ciesze ze nie mieszkam w Polsce, zero kontroli(No chyba ze weekend i alko, ale to tez przez 10 lat to ze trzy razy widzialem) , nie ma punktow i policje tez rzadko widac bo nie stoja i nie poluja na kierowcow jak w PL
2026-06-22 18:07:14
1
Grzegorz Żurawinski :
jak mogą zabrać dowód jak leży w domu, nie ma obowiązku mieć przy sobie
2026-06-14 11:35:45
0
Tymonn :
ja tez bym mial po dowodzie mimo to ze jeżdżę yzf r125
2026-06-05 17:57:41
0
復讐 :
czm po dowodzie
2026-06-05 20:31:10
0
Terenowi Elektrycy :
Na modliszowce często stojoooo.
2026-06-09 00:37:41
0
Terenowi Elektrycy :
niżej drugi parking był mogli tam poczekać
2026-06-09 00:38:23
0
bociek345 :
o i widzę wałbrzyskie tereny, niema co ładne Serpentynki 😁😁
2026-06-14 07:10:59
0
Joanna Skwarek :
😂😂😂
2026-06-05 10:08:05
0
damia.nkl :
🤣
2026-06-15 09:20:38
0
tinistoessel160 :
✌️✌️✌️👀👀👀
2026-06-04 18:45:07
2
Typhon :
🥰🥰🥰
2026-06-04 21:36:37
0
To see more videos from user @anel_bnk, please go to the Tikwm
homepage.