Komornik jak wchodzi w sprawę dłużnika przerywa bieg przedawnienia
2026-06-24 13:21:01
1
Rosha Nina :
mam ten problem
2026-06-24 08:54:45
0
gangsterska :
długi trzeba spłacać ale nie zasilać windykacyjnych firm
2026-06-08 07:47:53
1
user6941005100000 :
A jak jest z zusem
2026-06-23 21:56:40
2
Marzka :
Czy dług z przed ponad 16 lat może być dalej do egzekwowania przez komornika?
2026-06-26 15:49:51
0
Bożena Pohling :
tak mam taką prośbę o badanie
2026-06-26 14:35:36
0
Melnet :
a jak już spłaciłem ?kilka lat temu
2026-06-26 16:40:43
0
Dzozef210276. :
prosze o kontakt
2026-06-24 20:22:07
0
aniajerzmanowska6 :
zadzwoń proszę
2026-06-25 08:42:34
0
Wojtas :
ja już bardzo długo próbuję stare długi umnożyć i ciągle z sądy mi odmawiają
2026-06-23 15:33:36
1
magdalenapiatek55 :
mam taką sytuację z komornikiem bo dług jest przedawniony z roku 2018 i 2019
2026-06-24 21:26:22
0
Sebastian Ejsmont :
panie dłóg się przedawnia tylko jeśli złożys- do sądu o przedawnienie inaczej dłóg formalnie prawnie może być ściągany
2026-06-23 22:51:01
1
user8068301587829 :
A czy mogę z panem skontaktować się telefonicznie pozdrawiam
2026-06-24 13:06:52
0
dredo Mistrz :
mi ściągnął dług z 2006 roku
2026-06-25 13:31:48
0
OOOO :
prawo prawem a kolega sędzi to drugie
2026-06-24 06:43:06
1
aniakleemann8 :
ja mam długi 2027 i Norman szczego splacać
2026-06-26 06:30:04
0
Rafał Drab140 :
witam mam kruka i te inne windykacje proszę o pomoc
2026-06-26 01:02:15
0
Mariusz Wiecki :
Daj namiary
2026-06-27 14:38:50
0
Wieslawa Springer :
dług 27 lat temu,,a komornik kładzie łapę,,
2026-06-24 20:51:47
0
FIFi :
Długi po zmarłym?
2026-06-24 20:47:08
0
Dudi :
😎 to są komornicy któży odzyskują długi ? 😂 z mojego doświadczenia kroją wierzyciela dłużnika
2026-06-25 06:35:30
0
userce99jiuwnq :
Panie Kamilu jak to wszystko sprawdzić
mam na karku 1 komornika z kilkoma dlugami
2026-06-24 14:48:29
0
Miłosz :
Reforma Zbigniew Ziobro z 2019 r. zrobiła to tak, że komornik dalej jest „od państwa”, ma władzę jak urzędnik, może wejść w konto, pensję, majątek… ale jednocześnie działa jak ktoś, kto musi na siebie zarobić.
I tu jest ten paradoks: państwo mówi „egzekwuj w naszym imieniu”, ale rachunek za skuteczność wystawia ci system prowizyjny.
Czyli w teorii funkcjonariusz publiczny, a w praktyce ktoś, komu „wynik” przekłada się na pensję. Taki miks urzędu i biznesu — i dlatego ludzie mówią, że to wygląda trochę jakby sędzia dostawał bonus za liczbę wygranych spraw.
2026-06-24 14:27:19
0
Adam Matujewiczpele :
😈😈😈
2026-06-24 09:33:00
0
Boo Moo :
❤️❤️❤️
2026-06-24 06:55:34
1
To see more videos from user @kancelariasolutio, please go to the Tikwm
homepage.