Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@alihassanawan113:
life is be happy 🌹🌹🌹
Open In TikTok:
Region: PK
Saturday 13 June 2026 15:13:40 GMT
250
130
10
1
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.72MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.72MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
𝐵𝒶𝒷𝒶𝓇 𝓅𝑒𝓇𝒹𝒶𝓈𝒾🇸🇦 :
Masha Allah 💖
2026-06-13 20:04:10
0
Faisal Farooq :
❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-14 18:19:06
0
jabirMalik :
❤️❤️❤️❤️
2026-06-14 03:29:17
0
sadamhossain58626 :
🥰🥰🥰
2026-06-14 02:29:43
0
Saif ktk Alkun :
🥰🥰🥰
2026-06-13 18:47:48
0
Mrs Ramzan :
👌👌👌
2026-06-13 18:08:54
0
꧁⋆𝐒𝐚𝐝𝐢𝒒𝒖𝐞⋆꧂ :
🥰🥰🥰
2026-06-13 18:00:33
0
اعوان مستانہ 🚬💸🍻 :
💕💕💕
2026-06-13 16:40:59
0
مٹھیالوی358 :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-13 16:38:50
0
Haris.Moon :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2026-06-18 07:43:33
0
To see more videos from user @alihassanawan113, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#clash #buzz #hotgossip #telerealite #influenceur
set đũi dài phối nơ tay phồng bigsize #chot_don_en_nho_bigsize #setdai #muahe #hemacgi #fyp
Hallo aries gurl ku @ᴍᴄғʟᴜʀʀʏ🍦 semoga tahun ini diberi kesehatan dan kebahagiaan yaak!! 🫶🫶 Terimakasih sudah kuat jalanin proses hidup mu yang tidak mudah itu kamu hebat sampai dititik skrng🤩🤩 Kamu tu perempuan yang keren banget lhoo yang aku temui🥰🥰 Lancar terus pertemanan kita yaak sampai nanti kita bisa ceritakan pengalaman hidup kita ke anak2 kita nanti🥳🥳 Terimakasih banyak sudah menemani perjalanan hidupku yang kurang baik untuk di jadikan contoh 🥹😢 Terimakasih sudah menjaga aibku selama ini 😔😔 Pokonyaa terimakasih banyakkk yaaa jangan sedih sedih terus yaaaaa kita kan berhak bahagia🥰🥰 Tahun ini kita buktikan kalau semua itu ada masanya, dan masanya saat ini harus bahagia walaupun ada hal2 yang gabisa di bendung sama pikiran2 kita sendiri . Taaaaaapi semua itu bisa dilewatin!! Kan kan jadi sedih sudah kalo begini ni aaaaaah. Gak gak gak gaboleh begini ni harus seneng dong kan hari nya aries🥳💃🏻🕺🦋🐋🐬🦏🦧🐎⭐️🌦️🌗☄️🌸💦🍷🍻🤸🏻♂️🏄🏻♀️🎳⛴️🎡🚆🌠⏲️💡📼💴📦📤💚🇮🇩 yuhuuuuuuuu paswortnyaaaa?? Kentotan🥳🤣
Czy zgodzisz się z tezą, że Jeżyce to najbardziej ikoniczna dzielnica Poznania? Najstarsze udokumentowane wzmianki o Jeżycach pochodzą z przywileju lokacyjnego Poznania wydanego przez księcia Przymysła I w 1253 roku. Wówczas była to wioska, występująca pod łacińską nazwą Yssycz. Najdawniejsze położenie Jeżyc mieściło się na ulicy Kościelnej. Do dziś widoczne są tu pozostałości z dawnej epoki, w postaci nawsia, czyli placu między budynkami, służącego jako przestrzeń wspólna. Rozwój Poznania na przestrzeni setek lat przyspieszał z przerwami na wojny, klęski żywiołowe, a następnie odbudowy i znowu dalszy rozwój. W pierwszej połowie XVIII wieku po III wojnie północnej, która spustoszyła ziemie Polski, z powodu braków w ludności, do zasiedlenia i odbudowy Jeżyc zaproszono osadników z Bambergu, czyli popularnych Bambrów. Wieś Jeżyce znów zaczęła się bogacić i rozbudowywać wzdłuż dzisiejszej ulicy Dąbrowskiego. W XIX wieku Jeżyce były już dobrze prosperującym przedmieściem. W tamtym czasie Poznań był pruską twierdzą otoczoną murem, zatem jego rozwój był ograniczony i niektóre ważne inwestycje powstawały po za murami miasta, na czym skorzystały Jeżyce. Powstał tutaj pierwszy poznański, już nieistniejący - dworzec kolejowy Jeżycki, który funkcjonował przez 31 lat. Następnie teren ten został przeznaczony na zajezdnię tramwajową przy Gajowej i Ogród zoologiczny, dzisiaj znany jako Stare Zoo, jeden z najstarszych ogrodów zoologicznych na świecie. Pod koniec XIX wieku w końcu rozebrano mury twierdzy Poznań, miasto zaczęło się szybko rozrastać. W 1900 roku Jeżyce oficjalnie stały się częścią miasta – razem z Wildą, Łazarzem i Górczynem. Wtedy rozpoczął się tu boom inwestycyjny. To wtedy na Jeżycach zaczęło pojawiać się setki pięknych kamienic w stylu secesyjnym. Rozwój dzielnicy jak i całego miasta, brutalnie zahamował wybuch II wojny światowej. Szczęśliwie, większa część Jeżyc nie ucierpiała w czasie wojny, chociaż bomby spadały między innymi na terenie Starego Zoo. Po wojnie, przez bardzo długi czas, fyrtel ten był zaniedbany, brudny, kamienice zapuszczone i nie cieszył się w mieście dobrą opinią. Ale w ostatnich latach Jeżyce przeżywają swoją drugą młodość. Piękne kamienice są odnawiane, powstają tu najlepsze knajpy w mieście i nowe, atrakcyjne osiedla. Dlatego jak osobiście miałbym wybierać jeden, najbardziej ikoniczny fyrtel w Poznaniu, który opowiada historię tego miasta i jego rozwoju na przestrzeni dziejów, a przy tym ma własny, unikalny klimat, to mój wybór padłby na Jeżyce. A jaki byłby Twój wybór? Daj znać w komentarzu. :)
#music #mood
Fail #aprendentiktok #TikTokDeportes #skatergirl #Skateboarding #longboardgirl
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy