Szia! Szeretnék segitseget kérni! Philips latte go kávégép,amikor főzi a kàvèt a tàlca alatt viz van mindig! Nemtudok ràjönni hogy honnan jön! Nemtudnál segiteni?
Sok ismerősnek pont ilyen kávégéppe van, miért van, hogy egyes gépek hangosabbak kicsit? Az enyém pompája új kora óta hangosabb mint pl 4-5 ismerősnek az ugyanilyen kávégépe 🫤 Lehet ezzel valamit kezdeni, hogy egy kicsit csendesebb legyen?
2026-06-16 13:41:44
2
Miron :
Honnan lehet ilyen dokumentaciot beszerezni ahol megvan jelolve? Delonghi Rivelia eseteben nem talaltam
2026-06-16 08:49:23
0
Dzso Y :
milyen dugattyút ???😳 az is van benne ?
2026-06-16 17:40:29
0
zsoltbtaszki :
Szia el vinem hozzád egy karban tartasra a Philips gépemet mert nem finom a kávé mint régen
2026-06-16 09:24:31
0
Kohuth Dániel :
Ezt mennyi időnként kell csinálni? Üdv
2026-06-19 09:36:26
0
user6237220184969 :
Köszönöm
2026-06-16 04:32:28
1
Patriota :
Ez a Philips. Ez allandóan magaalá csinál és nég zsírozni is kell folyamatosan...A Delongit sosem kell zsírozni és porszaraz a belseje. Meg az olcsóbb változatok is.
2026-06-15 18:50:25
3
Christyan :
szia az mitől lehet hogy hangosabban darálja a kávét? köszi a választ
2026-06-16 05:24:33
0
Tibcsi :
🙏
2026-06-16 04:21:04
1
1970 Jani :
👍👍👍
2026-06-16 17:44:05
0
Julien :
👍👍👍
2026-06-25 07:29:57
0
To see more videos from user @sziliszerviz, please go to the Tikwm
homepage.