Погледни от другата страна на живота,излизай,общувай с хора,направи нещо за себе си ,тази битка е само и единствено твоя.Дори да си с някой човек не е гаранция че ще те разбира и е вероятно пак да се чувстваш самотен.Всичко е в твоите ръце.Стегни се,можеш.Пожелавам ти щастие и спокойствие!
2026-06-17 07:59:01
8
🎭 :
Lefkai
2026-06-16 20:20:50
2
Simeon Bogdanov :
Халка
2026-06-17 18:04:10
4
Мария Траницова :
Промени нещо!
2026-06-19 04:25:58
1
Elenka Radeva Radeva :
не
2026-06-17 07:50:22
1
Катя Николова :
Някой лекар с добро сърце дано помогне на това моче
2026-06-18 15:07:50
0
ioanna :
Така е
2026-06-16 21:46:54
0
Фотка :
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️спокойно,с теб сме👍👍👍👍👍👍👍👍👍
2026-06-17 02:41:55
0
Cristina Hristova :
Жив ще си, и доброто предстои, ще видиш!!!!!
2026-06-16 21:27:13
1
~Rossii@~ :
2026-06-17 09:59:33
2
slavi123450 :
Всички сме с теб ВСИЧКИ У КОМЕНТАРИТЕ СМЕ ДО ТЕБ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-17 06:02:22
0
dybqinyev60d :
Хей, момче, всички те подкрепят, вярвай в себе си, ще се справиш, бъди оптимист, много сме в това положение и аз съм оставена в дом, но не се предавам, въпреки, че има хора, които ми казват, че съм сама и нямам от никого подкрепа, но на пук на тях се справям макар и много трудно. Успех!
2026-06-18 20:34:47
2
Габриела Пенчева :
Виж колко хора те подкрепят вече бъди силен и се грижи за себе си!!!
2026-06-16 20:29:24
2
Росица Братованова :
Това е шега
2026-06-17 21:53:02
0
user3634778085186 :
започни интересна книга.
Ако пък си студент, инвестирай си самотата в учене и самоподготовка, и без друго няма какво толкова да правиш между четири стени а навън все вали.
Е да, крайния вариант ти е обратно към Бг ако съвсем не се издържа, но то това винаги го имаш като вариант.
2026-06-20 22:29:42
0
Petrova Katia :
Много хора се чувстват като теб, и аз съм се чувствала, запиши се в някакви групи по планински туризъм, вицове, общувай, животът е пред теб, не се предавай. Ако искаш пиши ми на лични, ще ти дам телефон и може да си общуваме, когато поискаш 🍀🌞🌞🌞🌞🌞🌞
2026-06-24 03:26:17
0
silviyastefanova45 :
Горе главата момче ,не си сам ,стегни се ❤️Бог е с теб ❤️и много хора ти пишем и те подкрепяме за да се стегнеш и да следваш мечтите си.
2026-06-16 22:36:18
0
To see more videos from user @realkirilbaldev, please go to the Tikwm
homepage.