@roro.50511: يلا عوافي #viralvideo #fyp #explore #الشعب_الصيني_ماله_حل😂 #Biscoitocut

رفيفــ القحطاني| 𝘙𝘢𝘧𝘦𝘦𝘧
رفيفــ القحطاني| 𝘙𝘢𝘧𝘦𝘦𝘧
Open In TikTok:
Region: SA
Saturday 20 June 2026 05:12:18 GMT
331279
24937
1786
8684

Music

Download

Comments

9_li66
ً :
الله يرزقني اختتتتت!!!!
2026-06-20 11:17:04
359
joodi789
☾ ☽ :
انا بصير عمه بس
2026-06-20 16:12:45
768
rundominate
الــسـلـمـي🇳🇱. :
أنا راح أصير عمه وخاله
2026-06-20 10:16:14
87
buildings034
D :
انا ماراح اصير عمه
2026-06-20 14:34:37
7
To see more videos from user @roro.50511, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

🍨 «МОЛОЧНИЙ ПЛОМБІР» — десерт, який діти просять ще і ще Це найсмачніше, що я коли-небудь робила з желатином. Ніжний, молочний, як справжній пломбір — без духовки, без мороки, а результат 🔥 Коли діти їдять із таким задоволенням — для мене це найкраща оцінка 🥹 📝 ІНГРЕДІЄНТИ: 300 мл молока 3 жовтка 25 г желатину (1 пачка) 350 г сметани 20% цукор — за смаком (в мене 70гр)  👩‍🍳 ПРИГОТУВАННЯ: 1️⃣ Желатин заливаємо 100 мл холодного молока, відставляємо в сторону — хай набухає. 2️⃣ 3 жовтка змішуємо з цукром, добре розмішуємо. Додаємо решту молока (200 мл) і ставимо на вогонь. 3️⃣ Доводимо до перших бульбашок — і одразу знімаємо з плити (не кип’ятити!). 4️⃣ У гарячу масу додаємо набряклий желатин, добре перемішуємо до повного розчинення. 5️⃣ Додаємо сметанку — маса одразу починає густіти. Добре вимішуємо до гладкості. 6️⃣ Виливаємо у форму (в мене прямокутна, але підійде будь-яка). Ставимо в холодильник мінімум на 2 години. У мене стояло ніч — ідеально застигло. ✨ ФІНАЛ: Дістається з форми дуже легко — без фенів, води і танців з бубном 😄 Зверху натерла 2 шматочки шоколаду (в мене шоколадка з манго). Нарізаємо, подаємо — і просто насолоджуємось 🤍 📌 Зберігай, бо це той самий десерт, який потім готують на всі свята 🍨 Ніжніше, ніж морозиво 💛 Простий склад 🔥 Результат — вау #рецепт #рецепты #желе #мороженое
🍨 «МОЛОЧНИЙ ПЛОМБІР» — десерт, який діти просять ще і ще Це найсмачніше, що я коли-небудь робила з желатином. Ніжний, молочний, як справжній пломбір — без духовки, без мороки, а результат 🔥 Коли діти їдять із таким задоволенням — для мене це найкраща оцінка 🥹 📝 ІНГРЕДІЄНТИ: 300 мл молока 3 жовтка 25 г желатину (1 пачка) 350 г сметани 20% цукор — за смаком (в мене 70гр) 👩‍🍳 ПРИГОТУВАННЯ: 1️⃣ Желатин заливаємо 100 мл холодного молока, відставляємо в сторону — хай набухає. 2️⃣ 3 жовтка змішуємо з цукром, добре розмішуємо. Додаємо решту молока (200 мл) і ставимо на вогонь. 3️⃣ Доводимо до перших бульбашок — і одразу знімаємо з плити (не кип’ятити!). 4️⃣ У гарячу масу додаємо набряклий желатин, добре перемішуємо до повного розчинення. 5️⃣ Додаємо сметанку — маса одразу починає густіти. Добре вимішуємо до гладкості. 6️⃣ Виливаємо у форму (в мене прямокутна, але підійде будь-яка). Ставимо в холодильник мінімум на 2 години. У мене стояло ніч — ідеально застигло. ✨ ФІНАЛ: Дістається з форми дуже легко — без фенів, води і танців з бубном 😄 Зверху натерла 2 шматочки шоколаду (в мене шоколадка з манго). Нарізаємо, подаємо — і просто насолоджуємось 🤍 📌 Зберігай, бо це той самий десерт, який потім готують на всі свята 🍨 Ніжніше, ніж морозиво 💛 Простий склад 🔥 Результат — вау #рецепт #рецепты #желе #мороженое

About