Banca …. Banca vinde datele noastre! Eu le-am făcut un frumos la bancă vara trecută și de atunci nu mai primesc niciun apel . Le-am spus așa : dacă mă mai sună vreun aferist , eu mă duc la procuratură și depun plîngere ! Și ce să vezi , nu mă mai suna nimeni din ziua ceea . Să fie oare coincidență?😁 Nu cred 😁
2026-06-21 05:42:11
22
Vaseok.C :
Nu de pe Temu . Dar de pe Novaposta 🤦♂️
2026-06-21 11:21:10
10
DOAMNE, OCROTEȘTE R.MOLDOVA! :
uk
2026-06-20 17:20:52
6
Mr.SanCios :
Guvernul parlamentul etc nu poate sa faca nimic pentru a ne apăra.Asa ca suntem pe cont propriu,aveti grija de voi si de cei apropiați.
2026-06-21 06:41:34
11
Arina :
Rusii nostri nu vorbesc asaa au accent din alta tara
2026-06-21 07:54:33
6
Elena :
eu am fost sunată astăzi cu ceea că e curierul de la posta Moldovei, că am colet pe care trebuie să mi-o livreze, și trebuie să spun codul din mesajul care mi-a venit
2026-06-23 14:12:20
1
Lia_18 :
Acum îmi dau și eu seama ! Am fost și eu sunată se o domnișoară vb în L Română dar cu o viteză ! Și tot , dacă doresc să-mi trec num la abonament !! Apoi ca revine a doua zi , și eu nu i-am răspuns ! 😳😳😳😳
2026-06-20 18:55:03
6
Ден Ден :
temu navreatli,fac comenzi des si nici un sunet nu am😁
2026-06-20 22:26:49
16
auto+ :
eu nu fac plăți și carduri nam și tot mo sunat numa eu îs la moldcel numărul meu e în faisbuc de acolo și eu numerele
2026-06-21 03:38:15
6
Μαρίνα 🧐🌹 :
problema in asta ca ii toti vorbesc in rusa 😂
2026-06-21 04:42:48
5
Isus Te Iubește ❤️💙 :
Fix asa și eu am pățit 😳😳😳
2026-06-23 11:15:13
3
ANDREI :
Temu cripteaza datele asa ca e imposibil sa aiba aces escrocii la date
2026-06-20 22:52:04
7
Zorina88 :
eu nici nu ridic receptoru la nr straine
2026-06-21 04:19:06
6
🌟dianahariuk🌟 CursDePâine :
Cred ca mai degraba datele sunt scurse de la orange/moldcell/ banci; fiindca ei stiu exact Nu doar nume/prenume dar si la ce rețea esti! (acum nu mai intelegi dupa numar ( 069/ 079) exact la ce retea e omul fiindca mulți s-au transferat de la orange la mdcll, si 🔄 invers. Dar escrocii știu și in ce rețea esti, și la ce banca 😁 ( depinde cu ce schema te abordeaza)
2026-06-20 21:44:25
6
Irina Rotaru :
Eu doar în română vorbesc si ei închid imediat
2026-06-21 07:09:59
5
tygeer0 :
У меня не контракт, а абонемент 😂😂😂 Contract asta înseamnă și abonament.
2026-06-21 04:52:41
11
Emma :
Sunt Operatori ..Orange ..Neserioși ...!!!
2026-06-21 07:17:58
2
♣️ Белый ♣️ :
а контракт или абонемент не одно и тоже
2026-06-25 19:42:13
1
Nicu :
da mama mea de 60 ani , nu o făcut plăți online , dar cum a dat de ia?🤣🤣
2026-06-21 21:28:50
2
✨️Olga🌺 🇲🇩🇷🇴🇪🇺 :
si eu achit online dar slava Domnului nu ma suna🙏
2026-06-21 13:16:02
2
petrobord :
da ei parca stiu cui sa sune, am 2 numere si nici un sunet, ma simt ignorat, ce naimba leam facut.
2026-06-23 12:04:32
2
Tanea :
tocmai de asta eu nu cumpar nimic de pe online sau sa achit facturile de pe telef..
2026-06-21 19:36:20
2
user70081888211603 :
așa am patit și eu .exact
2026-06-23 08:03:45
2
To see more videos from user @docke.moldova, please go to the Tikwm
homepage.