@reddit.ponashomy: ЩО видають українські діти під час вибухів?! 😱 Це і смішно, і сумно... Балістика, вибухи, прильоти... і раптом дитина видає ТАКЕ, що батьки не знають: сміятися чи плакати! 😭😂 Зібрав найкращі скріншоти, де українські мами діляться не фільтрованими реакціями своїх дітей на обстріли. Як виявилося, міцне слівце — це найкращий родинний антистрес під час повітряної тривоги. Додивіться до кінця, перли просто шедевральні! Що думаєте, варто засуджувати за таке, чи це 100% розуміння? Пишіть у коментарях!👇 #україна #гумор #перлидітей #тренд #діти
Vitaliy Reddit
Region: UA
Sunday 21 June 2026 13:13:46 GMT
Music
Download
Comments
Фрея :
Добре
2026-06-22 07:52:21
189
Lost Dreamer :
о как
2026-06-22 09:51:51
0
Julia🌺 :
Сумно,бідні наші діти😔
2026-06-21 19:34:45
1111
Світланка :
І смішно , і зовсім не смішно, але такі реакції, я б і слова не сказала засуджуючого ! В мене донці зараз 18, вперше почула від неї матюки на весні 22 го , був обстріл сусіднього міста і вона встає в укриття зі словами, та як же вони вже за і бали!!! Я просто сказала, ти права !
2026-06-21 20:37:05
494
༒☬ད Суєта ཌ☬༒ :
та хай матюкаються, аби всі живі й здорові були. привіт з Чернігова)
2026-06-21 20:39:35
23
Анна Семенова :
це могли бути смішні історії, але це сумне і страшне сьогодення я також мама малечі і є в нас такі історії
2026-06-22 05:29:56
8
_zv_48 :
Мій малий ,4 роки , якщо в нього запитати « Тімош, що по шахедам» , то він коротко відповідає «ЗАЇБАЛИ» … навіть не забороняю говорити, бо як би все по факту 😂😳
2026-06-21 20:35:35
37
Oksana_m :
Як то кажуть було б смішно, якби не було так сумно... Бідні діточки...
🥺🤗
2026-06-21 20:05:18
58
Tanya :
мій малий якось, коли на місто КАБ летів, ми сиділи в перегородці каже "вже йобнуло, пішли в квартиру" (йому було 4)
2026-06-21 20:29:04
65
Цукерові пелюстки 🌹 Зефірки :
0%засудження 100 %розуміння
2026-06-21 19:21:40
131
noiilan :
у мене тривога почалася поки я це слухала, це вже можна матюкатися?
2026-06-21 20:22:03
11
_ alia _ lemon _ :
Але вони жжж🥰🥰🥰 по темі
2026-06-21 13:32:59
104
Marija :
я матюкаюся як сапожнік, але завжди сварю свою доньку (21 рік), але не тоді коли обстріли
2026-06-21 19:44:44
23
_ alia _ lemon _ :
але вони жжж 🥰 по темі
2026-06-21 13:33:27
30
Ovchik :
не можно а нужно
2026-06-21 15:08:25
23
Olesia :
коли війна почалась моїй було 2.5 під час сирени ставала до вікна і казала "блядь вів"
2026-06-22 04:55:02
2
rayisa rayisa :
не знаю,чи плакати,чи сміятися......Плачу
2026-06-22 05:44:28
1
Юлія Кошель939 :
Весною 22-го у мене навіть собаки і коти матюкались
2026-06-22 05:37:23
3
Таня 🤪 :
Сиділа якось з подругою у дворі і чую на пів двору : "Мамааааа,пішли додому срать,тривога " 😁
2026-06-22 04:23:31
2
🇬🇧Casuals🇬🇧 :
Прошлой ночью, прилетело в крышу соседнего подьезда, я так матерился при маме, как не матерился никогда, стыдно теперь как-то, хотя она даже слова не сказала за мои маты..
2026-06-21 22:21:57
3
Світлана :
я вдома раніше не матюкалася! це було табу! до 2022-го...😏
2026-06-22 06:16:53
1
Ирина Тттт :
о це так. я свому теж в окупацію дозволяла матюкатися. таке собі збереження психіки через матюки. після окупації дуже рідко проскакує, в усякому разі при мені
2026-06-21 21:31:47
2
To see more videos from user @reddit.ponashomy, please go to the Tikwm
homepage.