@rustam.4k: پدر ،پدر است دیگه 🥺🫡 . . . #foryoupage❤️❤️ #fyp #احساسی #پدر #افغانی_تیک_تاک

rustam.4k
rustam.4k
Open In TikTok:
Region: AF
Monday 22 June 2026 06:04:23 GMT
43740
4536
272
34

Music

Download

Comments

r7..sameer
_ ༺•ســـمیــر •🤍~ :
خداوند عمر طولانی نصیب پدر و مادر ما کنه 🫠🥀
2026-06-22 06:16:21
43
hajizoqgyxw
𓆩♡𓆪 𝑵𝒐𝒐𝒓𝒛𝒂𝒉𝒊 𓆩♡𓆪 :
پدر واقعی رستم اس
2026-06-22 06:50:26
9
mrtaza508
💀☠️مرتضی فرزیی🦅🦅 :
راستی لالا امی به واقعی پدردات است
2026-06-22 14:24:57
1
nazae046
👑Nazari👑 :
اسم الله چند لایک داره🥰🥰🥰
2026-06-22 06:14:54
14
nageen273
nageen273 :
کاش پدر جانم زنده بود اه خدایا😭😭😭😭😭
2026-06-22 08:17:15
5
mado2835
Mado ❤️‍🩹 :
تا نوشته کنم کامنت اول وقت هقدر کامنت آمد 😅😭
2026-06-22 06:14:08
3
lox.ansxr
𝐋𝐎𝐗 𝐀𝐍𝐒𝐗𝐑 :
First 😫
2026-06-22 06:14:22
4
rustam_rahil
🌷𝑹𝒖𝒔𝒕𝒂𝒎ྀི𝒁🌷 :
پدرم 🥺🥹
2026-06-22 06:36:56
3
royaluna.x
✨Luna🎀 :
اگه دارین قدرشه بفامین
2026-06-22 06:13:51
3
abdul.hares.rahman
Abdul hares rahmani :
اول 🥰🥰🥰
2026-06-22 06:12:29
2
yaser.khan564
Yaser Khan :
😳😳😳🥺🥺🥺🥰🥰
2026-06-22 06:16:28
2
masoud.mohammadi528
مسعود پلخمری. 👆🏻♥❤ :
جانم آستی
2026-06-22 06:15:02
1
user9322655845230
شادختک تنها🥺🥀 :
🥺🥺🥺🥺من ندارم
2026-06-22 12:37:24
2
ehsan.khan8640
{(~ SHAH~)} :
پدر جان 🥺🥺
2026-06-22 06:14:59
1
jawiedrasoli
👑 :
رستم جان پدر جانت زنده است 😊
2026-06-22 07:44:46
2
abdul.hares.rahman
Abdul hares rahmani :
کمنت اول شدم 🥳😘😍
2026-06-22 06:12:56
2
user8193966276713
یوسف :
😊😊😊پدرجان
2026-06-22 07:45:31
1
arezohurmat11
Arezo :
به افتخار تمام پدر های دنیا لطفاً مه قربان پدر جانم برم شکر خدا که دارمش از ته دل خیلی دوسش دارم شکر خدا جــــووونننن که دارمت😊😊😊😊
2026-06-22 09:34:12
2
ahmadi42738
Ahmadi :
خداروشکر که پدری مثل کوه تارم
2026-06-22 16:54:45
0
user4113246266215
🦋🌸 𝒜𝓁𝓎𝒶 🌸🦋 :
خداوند سایه شه از سرم کم نکنه 🥺🥺
2026-06-22 16:20:39
0
mohammad.hamed.mohammadi
Mohammadi | محمدی :
واقعا بسیار زیبا
2026-06-22 17:15:10
0
muhammadwalied4
Muhammad :
عالی
2026-06-22 17:22:13
0
mah_tanha00978
mah_tanha🌚 :
پدر یعنی زنده گی
2026-06-22 06:14:53
0
To see more videos from user @rustam.4k, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Баскський чизкейк (San Sebastian) Форма: кільце Ø 16 см, висота 10 см Інгредієнти: 	•	Крем-сир Philadelphia — 600 г 	•	Цукор — 173 г 	•	Сіль — 3 г 	•	Вершки (33–35%) — 275 мл 	•	Яйця — 4 шт. (≈210 г без шкаралупи) 	•	Борошно — 28 г (будь-яке) 	•	Ванільна паста — за смаком Приготування Якщо є погружний блендер Усі інгредієнти пробиваємо разом до однорідності. Якщо блендера немає 	1.	Крем-сир розм’якшуємо (можна з холодильника або кімнатної температури — головне, щоб легко розминався). 	2.	Додаємо цукор і добре перемішуємо. 	3.	Яйця вводимо по одному. 	4.	Борошно просіюємо, додаємо разом із сіллю. 👉 Щоб не було грудочок, можна: 	•	відлити трохи тіста, 	•	вмішати в нього борошно, 	•	і лише потім повернути цю масу в основне тісто. 	5.	В кінці вливаємо вершки і доводимо масу до гладкості. Підготовка форми 	•	Зовні кільце або форму щільно обмотуємо фольгою в кілька шарів — щоб нічого не протекло. 	•	Всередину викладаємо пергамент: 	•	борти — обов’язково, 	•	дно вирізаємо з нахльостом на боки, щоб рідке тісто не витікало. 	•	Тісто проціджуємо через сито прямо у форму. 	•	Якщо з’явились бульбашки: 	•	або злегка відстукати форму, 	•	або прибрати газовим пальником. Випікання НАЙВАЖЛИВІШЕ 	1.	Розігріваємо духовку: 	•	230 °C — якщо духовка потужна 	•	250 °C — якщо пече слабко 	2.	Випікаємо 30 хвилин. Якщо пече нерівномірно - кожні 10–15 хвилин обережно повертаємо форму на 180°. 	3.	Далі знижуємо температуру до 200–180 °C і допікаємо ще 7–15 хвилин (мені вистачає 7–10 хв). Як зрозуміти, що готово 	•	Центр має рухатись, коли ви злегка трусите форму. Не щільний, не “застиглий”,  а ніби дихає. 	•	Зверху повинна бути карамелізована скоринка.     •	Якщо є термометр-щуп: температура всередині — 64–68 °C. Охолодження 	1.	Даємо чизкейку повністю охолонути при кімнатній температурі. 	2.	Відправляємо в холодильник мінімум на 6–8 годин, ідеально — на ніч. #чизкейк #сансебастьян #рецепт
Баскський чизкейк (San Sebastian) Форма: кільце Ø 16 см, висота 10 см Інгредієнти: • Крем-сир Philadelphia — 600 г • Цукор — 173 г • Сіль — 3 г • Вершки (33–35%) — 275 мл • Яйця — 4 шт. (≈210 г без шкаралупи) • Борошно — 28 г (будь-яке) • Ванільна паста — за смаком Приготування Якщо є погружний блендер Усі інгредієнти пробиваємо разом до однорідності. Якщо блендера немає 1. Крем-сир розм’якшуємо (можна з холодильника або кімнатної температури — головне, щоб легко розминався). 2. Додаємо цукор і добре перемішуємо. 3. Яйця вводимо по одному. 4. Борошно просіюємо, додаємо разом із сіллю. 👉 Щоб не було грудочок, можна: • відлити трохи тіста, • вмішати в нього борошно, • і лише потім повернути цю масу в основне тісто. 5. В кінці вливаємо вершки і доводимо масу до гладкості. Підготовка форми • Зовні кільце або форму щільно обмотуємо фольгою в кілька шарів — щоб нічого не протекло. • Всередину викладаємо пергамент: • борти — обов’язково, • дно вирізаємо з нахльостом на боки, щоб рідке тісто не витікало. • Тісто проціджуємо через сито прямо у форму. • Якщо з’явились бульбашки: • або злегка відстукати форму, • або прибрати газовим пальником. Випікання НАЙВАЖЛИВІШЕ 1. Розігріваємо духовку: • 230 °C — якщо духовка потужна • 250 °C — якщо пече слабко 2. Випікаємо 30 хвилин. Якщо пече нерівномірно - кожні 10–15 хвилин обережно повертаємо форму на 180°. 3. Далі знижуємо температуру до 200–180 °C і допікаємо ще 7–15 хвилин (мені вистачає 7–10 хв). Як зрозуміти, що готово • Центр має рухатись, коли ви злегка трусите форму. Не щільний, не “застиглий”, а ніби дихає. • Зверху повинна бути карамелізована скоринка. • Якщо є термометр-щуп: температура всередині — 64–68 °C. Охолодження 1. Даємо чизкейку повністю охолонути при кімнатній температурі. 2. Відправляємо в холодильник мінімум на 6–8 годин, ідеально — на ніч. #чизкейк #сансебастьян #рецепт

About