Piękne miejsca zostają w sercu,ale czasem przychodzi moment na nowe plany i marzenia.Powodzenia 🍀
2026-06-24 13:29:32
1
Kroćpok Zbój :
ale gdzie w Beskidzie Żywieckim?
2026-06-24 07:10:03
1
jaka :
za ile?
2026-06-24 10:41:44
1
renatadziem :
Za ile? piękne miejsce 🥰
2026-06-24 16:52:58
1
mapkowy :
ciekawe jaka smutna historia się kryje za tą sprzedażą, bo wiecie ktoś to budował i mieszkał. To nie jest deweloperka. A jednak jest na sprzedaż... długi?, rozwód?, śmierć? jakie inny dramat?
2026-06-24 11:01:03
1
MATEJKO :
po co sprzedajesz? ja też z gór gorce
2026-06-24 04:54:09
2
Rafal :
i juz mnie zdenerwowałeś Panie , skąd ja wezmę kasę🤣
a kupić bardzo bym chciał😂
2026-06-23 16:56:23
4
Papużka.78 :
👍👍👍👍
2026-06-23 22:09:42
1
Halisia :
📢📢📢📢
2026-06-23 18:12:47
1
Adam :
💪💪
2026-06-23 15:48:50
1
Sofia99 :
😁😁😁
2026-06-23 16:13:52
1
🇵🇱PRZEMO🇵🇱 :
❤️❤️❤️
2026-06-23 15:48:49
1
To see more videos from user @glamaszef, please go to the Tikwm
homepage.