Тетяна :
навіщо розказувати? Сядь поруч із собою, побалакай, якщо не плачеш вже, то я тебе вітаю, ти пройшла на новий рівень. Тільки коли будеш це робити, зазирни собі в очі, так, в оті очі, які вже дивляться не так, зморені, витримаєш свій погляд, без сліз, тоді точно, зцілилася, і тебе вже нічого не зламає, бо вже усе давно зламано. Почнеться нова сходинка у твоєму житті. Бажаю усім гарного настрою, тихого вечора, спокійної ночі... а головне, доброго, нового ранку, якій обов'язково наступить, і треба буде жити життя далі.
2026-06-25 19:57:55