DANIEL , te urmaresc decate ori am ocazia , suficient cat sa-mi dau seama ca:
Esti un tanar foarte inteligent , dar mai mult de atat iti faci timp si pentru romanii TAI si le dai atatea sfaturi utile .Eu sunt pensionara ,TE urmarec si TE respect pentru tot ceea faci , cine vrea sau intelege sfaturile TALE le va prinde bine ...
ITI DORESC SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE CEI DRAGI !
2026-06-24 12:06:33
7
Gabriela Toma :
2026-06-24 11:31:58
3
MaX 💎 :
Aici ai vb bn !
2026-06-24 10:22:03
2
user6704447507865 :
Exact
2026-06-24 10:03:51
1
Benedek :
excelent👌
2026-06-24 10:04:35
2
Iri Irinel :
bravo Daniel 👏!!!
2026-06-24 11:04:16
2
cristinelarasnove :
2026-06-24 10:17:27
1
Lumi Lumilina :
bine zis
2026-06-24 10:27:31
3
i_am_lenny :
corect! respect, este adevarul gol-golut!!
2026-06-24 10:44:24
1
Kamelia Mariana :
Asa e din pacate!🫡🫡🫡
2026-06-24 11:36:52
2
Ioana Dediu :
Corect
2026-06-24 12:12:26
1
No Name :
Corect … ai dreptate doar ca și în România dacă mergem plătim taxe mult
2026-06-24 12:10:54
1
Lavinia Adscosmetics :
Peste tot platesti taxe si daca esti Ceo
2026-06-25 03:45:08
0
Liviu :
Corect !
2026-06-25 05:06:43
0
NIKI :
mars
2026-06-24 12:08:26
1
Cazacu Daniel :
Îți fac eu ca am o idee pentru UK. mă sponsorizezi ?
2026-06-24 12:47:46
0
user3559548630170 :
bravoooo
2026-06-24 20:05:11
0
Vasile pop :
Și la ces bune 😂🤣
2026-06-25 20:20:57
0
RevelatiaNoptii :
oh wow! doar 5 postări in ultimele 24 de ore. chiar te ți de cuvânt când spui că nu vei mai posta. cuvântul și onoarea au mare valoare la tine Daniel.
2026-06-24 11:50:08
0
Gabriela Toma :
2026-06-24 11:31:47
3
mike :
Deși observațiile tale se pot aplica unei anumite părți a diasporei, nu trebuie să omitem faptul că există o comunitate tot mai mare de români care au construit afaceri și cariere remarcabile în străinătate. Este adevărat că mentalitatea de a ne sabota reciproc a fost o problemă în trecut, dar statisticile arată că generațiile tinere, educate internațional, schimbă deja această tendință. Cred că cel mai corect ar fi să nu mai generalizăm și să privim comunitatea românească în ansamblu, mai ales că amândoi facem parte din ea
2026-06-25 10:58:20
0
YZEXON ⚽️ :
cine dorește invata singur. am venit in UK fix dupa ce am terminat liceul, am studiat 4 ani IT, iar acum lucrez in IT pt JLR, si de cate ori am o urgență, imi dau voie sa lucrez de acasă. Educația este accesibila, trebuie doar sa vrei sa o accesezi 🤷🏻♂️
2026-06-24 11:30:09
5
sofocle :
Spui multe adevaruri dure dar din pacate nici 10% din cei care sunt pe aceasta platforma nu le inteleg….offtopic misto ceasul :))
2026-06-24 12:32:05
0
iugato :
toți muncesc
2026-06-25 23:54:00
0
To see more videos from user @daniel.c.hagen, please go to the Tikwm
homepage.