@lyrics_nishat: Sesh Kanna -:) ❤️‍🩹 . . . . #lyrics_songs #lyricsvideo #viraltiktokvideo #foryou #plzunfrezemyaccount

𝑳𝒚𝒓𝒊𝒄𝒔 𝑩𝒚 𝑵𝒊𝒔𝒉𝒂𝒕
𝑳𝒚𝒓𝒊𝒄𝒔 𝑩𝒚 𝑵𝒊𝒔𝒉𝒂𝒕
Open In TikTok:
Region: BD
Thursday 25 June 2026 09:09:05 GMT
553
50
7
3

Music

Download

Comments

lyrics_nizum
『✦𝐍𝐢𝐙𝐮𝐦✦』 :
Assalamu alaikum. vaiya follow beg me. vaiya plz inbox. plz
2026-06-26 04:31:15
0
missblackdiamond244
Silent Singer 🎧 :
reply daw 😒👊
2026-06-25 14:57:15
1
md.mohiuddin106
>𝑴𝒐𝒉𝒊𝒏 𝒃𝒓𝒐<😎😈♡ :
🥰🥰🥰
2026-06-26 01:31:40
0
mdamirhamja9297
𝔞𝔪𝔦𝔯 𝔞𝔥𝔪𝔢𝔡07 :
🥰🥰🥰
2026-06-25 10:01:21
0
r..o..m..j..a..n8
❣️R..o..m..j..a..n❣️ :
🥰🥰🥰
2026-06-26 09:59:44
0
To see more videos from user @lyrics_nishat, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Всім привіт! Сьогодні даю рецепт пирога без випічки - баноффі Дуже люблю це поєднання. Пиріг виглядає просто чудово, хоч і не скажеш, що готується так просто. Вашої активної роботи 15 хвилин. Можна приготувати без плити та без духовки Нам потрібно (на форму 25 см): Печиво (без додатків, бажано пісочне) - 300 г; Масло вершкове мʼяке - 150 г; Сгущене молоко іриска - 500 г; Банани - 4-6 шт; Вершки 33% - 200 г; Крем-сир - 200 г Пудра цукрова - 30 г; Шоколад для декору Дістаньте завчасно масло та крем сир. Щоб відігрілось. Я своє масло розтопила для естетики кадру. Можна брати мʼяке. Це не повпливає ні на смак, ні на консистенцію  Печиво роз качаємо скалкою в крихту. Можна і блендером. Додамо вершкове масло та змішаємо. Це наше тісто і воно має бути як пластилін. Форму краще простелити пергаментом, так буде зручніше діставати виріб. Викладаємо крихту і ліпимо наш корж. Даємо постояти в заморозці - 15 хвилин.  Далі викладаємо сгущене молоко. Слідом нарізані банани. Я люблю коли їх дуже багато.  Для крему. Взбиваємо крем-сир разом з вершками і пудрою. До піків. Пудри я додала зовсім трішки, адже десерт і так солодкий. Це якщо будете взбивати міксером. Якщо вручну: крем сир розминаємо ложкою , а холодні вершки взбиваємо окремо до піків. Потім вже додаємо крем сир і взбиваємо знову  Викладаємо зверху бананів і ставимо в холодильник на декілька годин і зверху за бажанням посипаємо шоколадом чи какао. Готово ✅  Цей десерт можна зробити порційно в креманках. Так буде ще зручніше, якщо у Вас немає підходящої форми, якщо хочеться менше чи щоб не кришився  #рецепт #пиріг #десерт #банан #шоколад
Всім привіт! Сьогодні даю рецепт пирога без випічки - баноффі Дуже люблю це поєднання. Пиріг виглядає просто чудово, хоч і не скажеш, що готується так просто. Вашої активної роботи 15 хвилин. Можна приготувати без плити та без духовки Нам потрібно (на форму 25 см): Печиво (без додатків, бажано пісочне) - 300 г; Масло вершкове мʼяке - 150 г; Сгущене молоко іриска - 500 г; Банани - 4-6 шт; Вершки 33% - 200 г; Крем-сир - 200 г Пудра цукрова - 30 г; Шоколад для декору Дістаньте завчасно масло та крем сир. Щоб відігрілось. Я своє масло розтопила для естетики кадру. Можна брати мʼяке. Це не повпливає ні на смак, ні на консистенцію Печиво роз качаємо скалкою в крихту. Можна і блендером. Додамо вершкове масло та змішаємо. Це наше тісто і воно має бути як пластилін. Форму краще простелити пергаментом, так буде зручніше діставати виріб. Викладаємо крихту і ліпимо наш корж. Даємо постояти в заморозці - 15 хвилин. Далі викладаємо сгущене молоко. Слідом нарізані банани. Я люблю коли їх дуже багато. Для крему. Взбиваємо крем-сир разом з вершками і пудрою. До піків. Пудри я додала зовсім трішки, адже десерт і так солодкий. Це якщо будете взбивати міксером. Якщо вручну: крем сир розминаємо ложкою , а холодні вершки взбиваємо окремо до піків. Потім вже додаємо крем сир і взбиваємо знову Викладаємо зверху бананів і ставимо в холодильник на декілька годин і зверху за бажанням посипаємо шоколадом чи какао. Готово ✅ Цей десерт можна зробити порційно в креманках. Так буде ще зручніше, якщо у Вас немає підходящої форми, якщо хочеться менше чи щоб не кришився #рецепт #пиріг #десерт #банан #шоколад

About