Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@amad_1990:
عماد العباس
Open In TikTok:
Region: LB
Thursday 25 June 2026 10:00:11 GMT
753
47
10
1
Music
Download
No Watermark .mp4 (
8.38MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
8.38MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
ابو بيان :
ماشاء الله
2026-06-25 18:09:29
0
حاتم حمود :
🖤🖤🖤
2026-06-26 10:58:09
0
ابو عمر الهاشمي :
❤️❤️
2026-06-25 13:54:30
0
ابو عمر الهاشمي :
❤️❤️❤️
2026-06-25 13:54:27
0
ابو عمر الهاشمي :
❤️❤️
2026-06-25 13:54:25
0
ابو عمر الهاشمي :
❤️
2026-06-25 13:54:17
0
فايز :
❤️❤️❤️❤️
2026-06-25 13:45:28
0
İbrahim :
🌹🌹🌹
2026-06-25 12:10:31
0
MHEN :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-26 13:48:45
0
To see more videos from user @amad_1990, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Clicky Keyboard ASMR Obby | Copyright-Free Gameplay | No Commentary | Free To Use #Roblox #CopyrightFree #Bloxu #ASMRGaming #ClickyKeyboard
Sediyaal🤣#CapCut #viralvideos #fyppppppppppppppppppppppp #garissatiktoker#foryoupage #teamkazoow🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲🇬🇲
اگر کوئی سن کر عمر نام پیارا برا منہ بنائے جہنم میں جائے #khanqahbaghdadiofficial #peerajmalrazaqadri #syedzahoorismaeelshahbaghdadi #shaukatAlibaghdadi #forfou @Syed Zahoor ismaeel Official @Syed Hassan Jawad Gillani
تخيل شجره بيها اوراق 💔 ! #fyp #cristianoronaldo
a questo punto lo faccio anch’io…. #hopaura
На 3 або 4 піци на заквасці Тісто по ~320г. на одну піцу коли ви робите 4шт. Тісто по ~420г. На одну піцу коли ви робите 3шт. Вода 460г.+20г. (ці 20г. води додати коли додаєте сіль) Борошно 600г. (я взала 50% борошно для піци, фракція/тип ОО - протеїн 15г. та 50% борошно для хліба, протеїн 13г.) Закваска на піку 100% - 140г. Мед 20г. Сіль 11г. Спочатку потрібно змішати воду 460 г. і борошно 600 г. Я беру 50% борошна для піци та 50% борошно для хліба, обʼєдную руками або лопаткою до однорідності, залишити під плівкою орієнтовно на 2 години в кімнатній температурі або духовці з лампочкою, тільки контролюйте, температура не більше 25 градусів Цельсія Після двох годин додати до борошна з водою закваску, перемішати руками залишити ще на 30-40 або 50хв. Через цей час додати 20г. меду розмішати до однорідності руками, додати сіль 11г. і 20 г. води розмішати до однорідності залишити на 30-50хв. Змочити стіл водою і обережно розтягнути тісто, зробити ламінування тіста Скласти тісто до центру утворивши рулет, покласти в миску під плівку ще на 30хв. (цей час умовний, 30-45хв.) Через цей час зробити складання тіста, сильно його не тягнути на гору, а підвертати під низ по колу, залишити ще на 30 хв. І потім зробити ще одне складання тіста, всього ви робите одне ламінування і два складання тіста Залишити тісто бродитипід плівкою на 1.5-2-3 години в залежності від температури в кімнаті, тісто має збільшитись в розмірах і зверху з’явитись пухирці повітря, добре вибродити, набратися газу Викласти це тісто на стіл, розділити його на 3-4 частини Зробити легке складання тіста рулетом, перевернути його і залишити під мискою ще на 30хв. Потім сформувати маленькі кульки за допомогою складання і перекласти в окремі контейнери які притрушені борошном залишити тісто в контейнерах на ферментацію мінімум 12-18 годин Розтягувати тісто на піцу яке вже притрушене семоліною + звичайним борошном Випікати піцу, в розігрітій духовці, розігріваю хвилин 30-40 я духовку, температура 500 Фарингейт, до готовності, 10-12-13хв. дивіться на її вигляд, я випікаю на режимі низ, бо у мене така духовна, де немає режиму коли гріє і верх і низ разом #піцаназаквасці
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy