@partidul.oamenilo: AUR ajunge la guvernare, dar ce se întâmplă dacă vin pe cai mari cu 60%? O problemă sau o oportunitate? #AUR #PoliticaRomaneasca #Guvernare #Romania #Dezbatere
AUR va ajunge la guvernare pentru că are oameni de valoare cu multiple competente.
2026-06-27 14:04:27
1
Cristi Pasnicu :
Dacă guvernează țara un partid, după trei sau o coaliție,e același lucru, nu este vorba despre nici o dictatură,sunt foarte multe țări cu un singur partid la conducere și au democrație,nu dictatură.
2026-06-27 12:13:48
3
Nicu Banica :
cgpresedintee🙏🙏
2026-06-27 12:17:40
0
Marin Toma :
Doamne ajută ❤️❤️❤️❤️
2026-06-27 11:58:51
3
Alina :
AURajunge la guvernare cu 100%
2026-06-27 13:40:22
0
Madlen Carmen Padure :
Doamne ajută
2026-06-27 12:06:40
8
Maria Ungur :
Corect !
2026-06-27 11:07:07
3
Lidia Turcu :
ADEVARAT 💯💯💯💯💯💯💯
2026-06-27 12:29:27
1
Tania Ionica :
de ce Doamne fereste..??
2026-06-27 17:58:25
1
Gabriel Constantin :
Bravo
2026-06-27 10:56:39
1
Jurcut Florin :
Vor avea 75%
2026-06-27 18:08:11
0
Elena David :
De ce doamne ferește?
2026-06-27 17:59:45
0
Alex,alexandru :
CARE80%
2026-06-27 12:40:12
0
To see more videos from user @partidul.oamenilo, please go to the Tikwm
homepage.