Купи собі обладнання і роби яке питання я зробив 86 і ніяких проблем в мене не було
2026-06-27 13:54:28
1
Schlüsselservice_Wangen_i.A. :
Zu riskant für wenig Geld
2026-06-27 14:02:44
2
rmvlrmvl :
так і це правда,мав теж гіркий досвід з цією системою
2026-06-27 09:32:33
3
електроника в автомобиле :
А у меня другая стоит система но и у меня 2009 год😳😳😳😳
2026-06-27 12:39:38
2
Grawi-Klucz :
Підтвердження з власного досвіду 👈, дві неділі назад мав клопіт з цим блоком , добре що власник автівки попався з розумінням (2 дні чекав) . Блок реанімували, автівка завелась і поїхала . Вивід CAS3++istap 👈 завжди ризик .
2026-06-27 12:43:09
3
Oleg Pshenichniy581 :
треба торпеду знімати :( і робити по дампу
2026-06-27 12:14:24
0
ST_Auto_Belgium :
🔥🔥🔥
2026-06-27 19:32:14
0
RUDEC :
👍👍👍👍👍👍👍
2026-06-27 12:40:18
0
TDS_Serwis Andrii :
💪💪💪💪
2026-06-27 14:42:07
0
Ключ під Ключ :
👍👍👍
2026-06-28 07:44:06
0
To see more videos from user @powerprofecu, please go to the Tikwm
homepage.