Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@b7r_11112: الأخ الوسطاني هوا الي يتحمل المتاعب كتير 💔 . . . #الأخ #الوسطاني #إخوة #fyp #foryou
𝐵7𝑅 |🇩🇿|
Open In TikTok:
Region: DZ
Saturday 27 June 2026 13:23:59 GMT
44112
907
182
511
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.38MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.45MB
)
Watermark .mp4 (
0.38MB
)
Music .mp3
Comments
★♏︎Æ :
الاخت الوسطنيه …..
2026-06-28 08:42:58
1
الغول البرتغالي :
انا الكبير و بحب حبيبتي ☺️
2026-06-28 10:03:03
0
GHOST BS 😜😜 :
والله انا الوسطاني🥺
2026-06-28 04:57:39
3
X-A11 :
الأخ الكبير يرقص معي
2026-06-28 04:16:54
1
Bart TT :
أنا وصطاني
2026-06-28 12:05:28
0
Ali 99 :
اقسم بالله العظيم صح 🥺
2026-06-27 21:50:54
0
. :
انا الوسطاني مضلوم
2026-06-28 12:02:24
0
القران الكريم كتاب الله ❤️❤️ :
انا وسطاني والحمدلله على كل شي
2026-06-28 01:21:18
2
ابو سكوتر 🛴 ☠️☠️🔥👑🦅🦅 :
انا وسطاني
2026-06-27 19:25:43
1
Laith🇱🇾 :
اول
2026-06-27 13:31:31
0
روح_الآيات :
حرفيا اخوي الكبير قاعد على السرير ما عنده شي اخوي الصغير قاعد يلعب سوني انا وش اسوي اذاكر (انا الوسطاني) 😔
2026-06-27 14:36:26
2
بوالسعودي :
كبير
2026-06-28 12:15:38
0
To see more videos from user @b7r_11112, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
cre voice: kv ơ thế mik chia tay à,thôi e ơi 💘💘#kisa #xhhhtiktok #fypシ #uocdclenxhh #ilovetiktok
@fernandodasi_ @eduardodasi_ #irmaosdasiclipfy #eduardodasi #fernandodasi #empreendedorismo
ITNI MAT PEE KE ZAMEEN#aki #csm #❤️🩹#viral? . . . . #creatorsearchinsights
„Woda nie nawadnia, trzeba pić wodę z solą”. 🤓 Nie. Nie trzeba. Woda jak najbardziej nawadnia. Dla większości zdrowych osób, w codziennych sytuacjach, zwykła woda + normalne jedzenie w zupełności wystarczają. Bo elektrolity nie biorą się magicznie tylko z saszetek, kropelek albo szczypty soli wrzuconej do butelki. Dostarczamy je też z jedzeniem: z pieczywa, nabiału, warzyw, owoców, zup, produktów z dodatkiem soli itd. Kiedy sama woda może nie wystarczyć? Przy większych stratach płynów i elektrolitów, np.: - przy biegunce, wymiotach, - przy wysokiej gorączce, - przy długim, intensywnym wysiłku, zwłaszcza w upale, - przy bardzo obfitym poceniu, - przy objawach odwodnienia, I wtedy często lepszym wyborem nie jest „woda z solą”, tylko doustny płyn nawadniający, czyli ORS. Taki płyn ma konkretne proporcje wody, sodu, potasu i glukozy, bo glukoza pomaga wchłaniać sód i wodę w jelicie. To nie jest to samo, co wsypanie soli do wody „bo ktoś z podcastu powiedział”. Kroplówka w szpitalu też nie jest dowodem na to, że woda nie nawadnia. Jest metodą leczenia w sytuacji, kiedy pacjent wymaga szybkiego, kontrolowanego uzupełnienia płynów albo nie może skutecznie pić. Tak samo jak tlenoterapia nie oznacza, że powietrze nie dotlenia. Chcesz więcej takich treści? Daj znać w komentarzu! 😊 Fragment użyty w celu edukacyjnym i polemicznym, w ramach prawa cytatu. Odnoszę się do publicznie rozpowszechnionej wypowiedzi i wyjaśniam błąd merytoryczny. Źródło: @ menthlypodcast ; niestety Pan wypowiadający się nie był oznaczony, więc nie wiem kto to
@angelinamango__ grazie per averci regalato quest’audio
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy