@mitt0.0: lại nha

Mít !
Mít !
Open In TikTok:
Region: VN
Monday 13 October 2025 08:50:53 GMT
439756
72770
210
9193

Music

Download

Comments

n_vcqn06
Qvinh :
gái tiktok là thứ chúng ta kh bao giờ chạm đến được !
2025-10-13 23:15:34
353
hayatebro2
YTB: gia cát lượng🪈🍀🎋🎋 :
vừa học về thấy luôn:)))
2025-10-13 10:14:34
388
bububub_123
Đức Nguyễn 62 :
nhức nách
2025-10-14 07:31:55
0
hoangxuan222
hoàng^^ :
hh
2025-10-17 04:34:13
0
csvothuong12
Vô Vị :
đẹp mê mẩn 😘
2025-10-13 08:54:57
27
coay10diemkhilonkolong
cudden2ler11 :
chị ăn cơm chưa dọ
2025-10-13 10:40:55
66
hhhhg6435
️ :
lại phải lọ☹️😌
2025-10-18 14:22:56
0
duy.hay.so
Duy :
Xuất trong bnhiu vậy e🥰
2025-10-15 03:03:06
1
huy.nat02
thợ săn phú bà😋 :
lương 5tr mà tiktok đề xuất cỡ này :)
2025-10-14 22:20:39
1
th.ngan213nhi
ᡣ𐭩 𝙣𝙜𝙖𝙣98 ᡣ𐭩cte^^ :
xin vía đc như ngta^^
2025-10-13 13:10:09
0
nhanvatchinh18
Bị loại từ vòng gởi xe :
Đẹp vãi ò
2025-10-13 15:38:38
0
thuonggluoilam
tồ :
hnhu còn cái khoá ấy chịii🤡
2025-10-15 12:55:49
0
thattsumanoiluonas
nguyentuan :
đang cai mà cứ gặp 😭
2025-10-15 10:49:30
0
trongphucoday
trong phuc :
Đẹp 🥰
2025-10-17 03:53:57
0
thanhloc0904
Lộc Sô Đa 🎧 :
suốt ngày
2025-10-15 05:32:24
0
hh30.5
Hoahongnho☺️ :
Tui lạc vào đây 15p rồi ấy ma
2025-10-16 03:04:18
0
cuongpho206
dinhcuong 🐬 :
như này đc gì thế ae
2025-10-15 04:30:29
0
vankhanh07.8
! :
Vợ iu lộ hết r
2025-12-23 11:42:04
1
ltd.witzx_
yew mvo? :
lại phải lm qả lọ
2025-10-14 11:50:38
0
fuongyen_1122
nguyen🤠 :
thân đồng hồ cát
2025-10-14 00:31:00
0
toi.la.chi.xinh.gay_4
tôi là chi xinh gấy_4😝 :
ông trời cho chị tất cả
2025-12-13 02:38:55
1
bunkhongngon_123
Bun Peo❤️‍🔥 only Nata Phill💋 :
hình trái tim kìaaaaaaa
2025-10-16 10:50:42
1
com.ne2k5
✿‿·Cơლ✿‿· :
Cho e theo cj với 😁
2025-10-13 13:36:12
0
userdailxr
Chưa nghĩ ra tên để đặt=))) :
nhìn k đã bt xinh roii,chị iuuu oiiiii
2025-10-13 12:56:30
0
lovesang210
ɴԍuʏễɴsᴀɴԍ :
Rẻ hơn rau muống 😂
2025-10-17 07:45:18
0
To see more videos from user @mitt0.0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

🍨 «МОЛОЧНИЙ ПЛОМБІР» — десерт, який діти просять ще і ще Це найсмачніше, що я коли-небудь робила з желатином. Ніжний, молочний, як справжній пломбір — без духовки, без мороки, а результат 🔥 Коли діти їдять із таким задоволенням — для мене це найкраща оцінка 🥹 📝 ІНГРЕДІЄНТИ: 300 мл молока 3 жовтка 25 г желатину (1 пачка) 350 г сметани 20% цукор — за смаком (в мене 70гр)  👩‍🍳 ПРИГОТУВАННЯ: 1️⃣ Желатин заливаємо 100 мл холодного молока, відставляємо в сторону — хай набухає. 2️⃣ 3 жовтка змішуємо з цукром, добре розмішуємо. Додаємо решту молока (200 мл) і ставимо на вогонь. 3️⃣ Доводимо до перших бульбашок — і одразу знімаємо з плити (не кип’ятити!). 4️⃣ У гарячу масу додаємо набряклий желатин, добре перемішуємо до повного розчинення. 5️⃣ Додаємо сметанку — маса одразу починає густіти. Добре вимішуємо до гладкості. 6️⃣ Виливаємо у форму (в мене прямокутна, але підійде будь-яка). Ставимо в холодильник мінімум на 2 години. У мене стояло ніч — ідеально застигло. ✨ ФІНАЛ: Дістається з форми дуже легко — без фенів, води і танців з бубном 😄 Зверху натерла 2 шматочки шоколаду (в мене шоколадка з манго). Нарізаємо, подаємо — і просто насолоджуємось 🤍 📌 Зберігай, бо це той самий десерт, який потім готують на всі свята 🍨 Ніжніше, ніж морозиво 💛 Простий склад 🔥 Результат — вау #рецепт #рецепты #желе #мороженое
🍨 «МОЛОЧНИЙ ПЛОМБІР» — десерт, який діти просять ще і ще Це найсмачніше, що я коли-небудь робила з желатином. Ніжний, молочний, як справжній пломбір — без духовки, без мороки, а результат 🔥 Коли діти їдять із таким задоволенням — для мене це найкраща оцінка 🥹 📝 ІНГРЕДІЄНТИ: 300 мл молока 3 жовтка 25 г желатину (1 пачка) 350 г сметани 20% цукор — за смаком (в мене 70гр) 👩‍🍳 ПРИГОТУВАННЯ: 1️⃣ Желатин заливаємо 100 мл холодного молока, відставляємо в сторону — хай набухає. 2️⃣ 3 жовтка змішуємо з цукром, добре розмішуємо. Додаємо решту молока (200 мл) і ставимо на вогонь. 3️⃣ Доводимо до перших бульбашок — і одразу знімаємо з плити (не кип’ятити!). 4️⃣ У гарячу масу додаємо набряклий желатин, добре перемішуємо до повного розчинення. 5️⃣ Додаємо сметанку — маса одразу починає густіти. Добре вимішуємо до гладкості. 6️⃣ Виливаємо у форму (в мене прямокутна, але підійде будь-яка). Ставимо в холодильник мінімум на 2 години. У мене стояло ніч — ідеально застигло. ✨ ФІНАЛ: Дістається з форми дуже легко — без фенів, води і танців з бубном 😄 Зверху натерла 2 шматочки шоколаду (в мене шоколадка з манго). Нарізаємо, подаємо — і просто насолоджуємось 🤍 📌 Зберігай, бо це той самий десерт, який потім готують на всі свята 🍨 Ніжніше, ніж морозиво 💛 Простий склад 🔥 Результат — вау #рецепт #рецепты #желе #мороженое

About