@wika_kursye8: Blokada na egzaminie i nie wiecie jak zacząć rozprawkę? Oto gotowe i uniwersalne zdania, które Was uratują na egzaminie! #e8 #egzaminósmoklasisty #rozprawka #polski
ja miałam takie szablony fajne od mojej nauczycielki, a rozprawkę udało mi się napisać na 20 pkt
2026-01-09 21:28:39
22
𝒽𝒶𝓃𝒾𝒶𐙚 :
Nie umiem rozprawki 😔
2026-01-09 17:22:08
52
🪩 :
A macie może uniwersalne wstępy do przemówień ?😊
2026-01-08 17:39:14
41
,._., :
ja zawsze zaczynam pisanie rozprawki od takiego kluczowego słowa z tematu na przykład mamy temat nie wiem coś tam o miłości no to piszemy że miłość jest bardzo powszechna w naszym świecie i piszemy tam jakieś po prostu rzeczy że często jest używana przez autorów różnych książek bądź artystów i później no robimy sobie tezę i no no i później piszemy że potwierdzimy to argumentami i przykładami następującymi no tam no to trzeba jakby ładnie napisać no ja pisać tu nie umiem bo jestem totalnie nie skupiona ale no i później piszemy sobie to i na końcu piszemy podsumowując i piszemy takie podsumowanie
2026-01-08 17:26:34
45
Julia :
Czy macie może jakieś gotowe wstępy, do różnych tematów?
2026-01-08 15:12:30
10
zuzix_644 :
a do opowiadania?????? proszę ratujcie
2026-01-11 21:57:46
2
0k :
fajnie że to widzę dopiero po egzaminie
2026-01-12 14:30:33
3
🐬 :
Jak nauczyć się na próbny w 7 klasie
2026-01-08 17:46:27
0
wanda22 :
A to jak przepisane z tematu to się nie zaliczy jako powtórzenie potem w tezie?
2026-01-08 19:21:08
1
………. :
Matura będzie ?
2026-01-09 21:41:43
1
amson.a :
Dla mojej pisanie rozprawek jest taki elastyczne dostosuję się do wszystkiego bez żadnego wysiłku mam 15/20 bo brak punktów to interpunkcja i drobne błędy językowe
2026-01-08 18:05:11
3
Lehmann🍀🏐 :
Nwm ja napisałam na 17 punktów opowiadanie i mam 73% z pierwszych próbnych
2026-01-09 14:17:21
1
Julka 🛸 :
Jezeli dałam jako przykład drugiego argumentu tekst z arkusza to tego nie zalicza prawda? Pierwszy dałam z lektury obowiązkowej
2026-01-12 09:59:38
1
ziemniaczek :
wpisać te wszystkie wstępy czy wybrac jeden z nagrania?
2026-01-10 18:02:15
1
🥷🏽🥷🏽 :
Ma ktos wym matme za polski i ang temat plis dajcie przecieki z matmy
2026-01-11 14:03:19
1
aza :
Co może być w drugim przykładzie jak w pierwszym napisałam do obowiązkowej lektury
2026-04-27 18:02:16
0
wkalinski___1 :
Dla mnie nijak bo pewnie i tak napisze opowiadanie
2026-01-11 19:31:48
4
svmz_p :
a czy mogę napisac:kazdy czlowiek ma inne poglądy na temat…. Jedni uważają ze…… Drudzy uważają ze… ?
2026-01-08 18:16:17
3
mopsiko :
Mnie pani by zabiła gdybym napisał ciekawe
2026-01-08 18:42:08
1
KAROLINA :
a jak by było w temacie czy zgadzasz się ze stwierdzeniem że samotność jest przekleństwem
2026-05-09 19:33:13
0
zaruii_vnz$ :
@Matiiiii @Majka_YFL
2026-05-10 16:58:16
1
⭐️Hania⭐️ :
@ruda
2026-01-11 20:32:39
2
𓆉 :
🙏
2026-01-12 05:29:30
1
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.